Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • calocsay

    tag

    válasz Snoop-y #13 üzenetére

    Èn is töltögetek fel ès le, de annyi eszem azèrt van, hogy ne mobil netet használják ehhez, hacsak ott ahol lakok semmi más net nincs, csak a mobil.Vagy otthonról vagy a munka helyről töltögetünk legtöbben. Menet közben mi a bánatot akar valaki töltögetni, ezt sose èrtettem?! Otthon és a munkahelyen meg van normális WiFi, 10x gyorsabban ès ingyen. Kicsit tervez az ember, már elèg az 1GB. Nem gondolom, hogy bármi lehet olyan fontos, hogy nem várhat, míg beérek a munkahelyre vagy haza. Ez csak nagyon, nagyon kevés embernek szükséglet, talán riporterek, akik a helyszínről kell,hogy adatokat küldjenek es kapjanak, de mások inkább csak türelmetlenség okán használhatnak napközben annyi adatot, ami megzabál napi 500MB-ot (!)-ot. A deezer offline módban is hallgatható, mert online nyilván lezabalja a gigákat is. Ott is érdemes ésszel cselekedni, mint sem rögtön 5GB-os mobil netre csak azért előfizetni 2 évre, hogy menet közben online rádiót hallgathassunk, vagy streameljünk. Olvasgatás és böngészés még rendben van mondjuk egy metróban, de az 500MB-ot akkor se fogyasztod el, ha mindennap ki olvasod az egész internetet. Persze Youtube és társai kérdéses mennyire életbevágó utazás közben. Nálam minden esetre az 500MB Se képes elfogni mèg úgy se, hogy folyamatosan online a Skype, és menet közben is azt használom telefonálásra.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Snoop-y #13 üzenetére

    Így van. Ki mire :)
    Mobilnettel csak olvasgatni szoktam általában. itcafe, index, stb. Ha valami adatforgalom igényes dolog van, akkor meg wifi. persze volt már olyan, hogy SOS kellett letöltenem valamit, de az nálam elég ritka. :)

    #14: Nálam is talán 350-400MB volt eddig a plafon egy hónapban. :D Frissítéseket, letöltéseket direkt úgy időzítem, hogy wifi közelben legyek. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák