Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -zolee-

    tag

    válasz jimmy399 #11 üzenetére

    HY. Akkor ahogy megígértem itt van a link: [link]
    Ha lesz egy kis időd akkor vess rá egy pillantást. De hogy a témához is hozzászóljak az alkoholos rész nagyon szomorú, nálunk ez váláshoz is vezetett. Igaz a faternak nem voltak ilyen problémái míg egy komoly balesete nem volt a bányánál. Fizikailag felépült de úgy tűnik lelkileg nem sikerült, gondolom ezért nyúlhatott az alkoholhoz. A válás óta (kb. 8 éve) nem is láttam. Viszont szerencsés vagyok mert egy olyan emberrel hozta össze anyukámat a sors (és engem is) akit büszkén nevezhetek apámnak. Remélem nálatok nem fognak idáig fajulni a dolgok és meg tudjátok oldani ezt a problémát. Akárkire is ''fogjuk'' a felelősséget az apádnak sokkal egyszerűbb lesz nemet mondania az italra ha segítetek neki mint ha egyedül kellene szembenéznie ezzel a gondal.
    A segítős részhez pedig annyit szertnék hozzáfűzni, hogy velem is gyakran előfordul, hogy csak ''kisegítőnek'' vagy ''csicskának'' kellek, néha én is egy kétlábonjáró szerszámosládának érzem magam. Viszont az a gyakoribb mikor én csinálom a munka nagyobbik részét és tulajdonképpen már a fater segít nekem és nem fordítva. ;]
    MOD: Helyesírás


    [Szerkesztve]

    ''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

Új hozzászólás Aktív témák