Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xedamen

    senior tag

    válasz Dare2Live #3148 üzenetére

    Azt már azért tudjuk, hogy a Snapi 855 (vagy hívják majd bárhogyan) és az új Exynos is oda-vissza fogja pofozni a Kirin-t. De jelenleg ez az elérhető legjobb, és aki nem akar várni márciusig, annak a legjobb választás. Nem mellékesen valószínűleg az S10 már nem 330-on fog kezdeni (alapmodell lehet, de amit Mate 20 mellé lehet majd tenni, valószínűleg inkább 400 körül mozog majd). És nem hiszem, hogy ennél gyorsabb lenne egy telefon jobb procival, mármint előbb-utóbb tuti lesznek olyan appok-játékok, mikor ez is elavult lesz, de jelenleg nem tudom elképzelni, hogy gyorsabban nyilnának meg appok pl...

    Az biztos, hogy az elmúlt 2 évben: S8, iPhone X, P20 Pro, OnePlus 6, iPhone Xs Max, de ennyire elégedett egyikkel sem voltam. S8-ban akksi és hangszóró volt gagyi valamint a RAM hiánya. X-et imádtam, de méretben nem volt már elegendő. P20 Pro-nak a kijelzője nem volt ennyire jó, OnePlus - sem hangszóró, sem kijelző; Xs Max: kezelhetetlenül nagy volt nekem (túl széles).

    Jelenleg nem érzem azt, hogy bármi kompromisszumot kellene kötnöm. Akksi bivaly jó, hangszóró szépen szól, kijelző végre QHD, sebesség bámulatos, kamera istenkirály, arcfelismerő eddigi legjobb, amit használtam... még keresem a hibát. :)) :DD

Új hozzászólás Aktív témák