Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neleta

    tag

    válasz Bibby #77 üzenetére

    Jaja láttam, gondolom nem gyári garival, plusz száll. ktg. (E-digital nekem itt van 5 perc sétára, azt én mindig ingyen át tudom venni, 90%-ban onnan vásárolunk meg mindent.)

    Most közben teszteltem a sima Huawei Bandet, 90%-nál nem tudom feljebb tölteni, kimegyek a konyhába vagy a fürdőszobába, ami pár méter, kiírja, hogy van bluetooth, de amikor hívom magam, elveszti a jelet. Rákoppintok, bleutooth áthúzva. :D Visszajövök, és újra a mobilon párosítani kell, ami nonszensz. Már emlékszem, miért landolt a szekrényben. Hangsúlyozom, a mobil Samsung, nem Huawei! Picit aggódok, egy ilyen új cuccal is hasonlóan szivat majd meg? A koppintásra pedig hol reagál, hol nem. Igaz, már jó pár éves szegény, de használhatatlan így. Tavaly még Huawei mobillal jól működött.

    Ezért várnék rendes teszteket olyanoktól, akiknek más mobiljuk van, nem Huawei vagy Honor. (A kicsomagolós videókból már besokkaltam, de normális, igazi tesztelés még nem sok van, ott se említik mivel párosítják.) Még nagyon új a cucc.

    Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

Új hozzászólás Aktív témák