Új hozzászólás Aktív témák

  • luciferc

    őstag

    válasz Erasmus #32 üzenetére

    én meg ezt a piszok meleget nem szeretem (többek között) :)

    és igen, bármelyik napilapban találsz hibát, de ha megnézed, hogy mennyi az egy cikkre eső hibák száma, akkor kisebb (érzésem szerint jóval, de nem tudom bizonyítani), mint az online sajtó esetében. elég sokat olvasok on és offline újságokat, és egyértelműen úgy tapasztalom, hogy az onlineban több a hiba. ennek valószínűleg az egyik fontos oka éppen az általad említett előny, nevezetesen a módosítás lehetősége, ami egyben hátrány is, hiszen figyelmetlenné teszi ez embert, pláne ha van egy gyakran túl kritikus fórum is a háttérben.

    tehát nem az a baj, hogy van hiba, hanem az, hogy minimálisan több figyelemmel a hibák nagy része kiszűrhető lenne. hibák szempontjából az index a negatív határ. iszonyat hulladék minőségű gépeléssel iszonyat szerkesztésű mondatok vannak majd minden cikkben. Az it.news egyértelműen jóval az átlag felett van, és jó lenne, ha ott is maradna (úgy érzem, ismétlem érzem, hogy az elmúlt évben némileg csökkent a színvonal). szóval kicsit nagyképűen azt mondanám, hogy értetek veszekszem, nem ellenetek :)

Új hozzászólás Aktív témák