Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Duck663 #48 üzenetére

    A funkcióktól én sem dobtam el az agyam, jobban mondva vannak azért, de nem demózták őket látványosan. A bőrkabátos azért ezt jobban csinálta, meg kell hagyni.

    A sugárkövetésben én is jelentősebb előrelépést reméltem, meglátjuk, hogy az FSR3-mal mennyire tudják sugárkövetés mellett felhúzni a teljesítményt.

    Azért több játékot is mutathattak volna gameplay mellett valós idejű FPS számokkal, kicsit hiányérzetem van, illetve azért is, mert a középkategóriáról semmit sem árultak el egyelőre, pl. hogy mondjuk egy RX 7700 XT mennyi compute unittal érkezik majd. :(

    Az árazásnál erre számítottam, olcsónak semmiképp sem mondható, ha az adót hozzáadjuk, de az Nvidiánál olcsóbb maradt.

    Azt hiszem nyugodtam megvehetem azt az RX 6700-et, amit kinéztem magamnak, egyelőre jó ideig nem jön még új szériás középkategóriás kártya.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák