Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    válasz armenian #1 üzenetére

    Megnéztem gyorsan az oldalt, és az tény, hogy a mailbox.hu "emailszolgáltatása" (legalábbis az ingyenes, az általad említett fizetőset nem ismerem) gyakorlatilag egyenlő a Gmaillel. Olyannyira, hogy a Google licencfeltételeit kell elfogadni regisztráláskor, és belépés után egyszerűen a mail.google.com-ra irányít át, ahol ezek után nem túl meglepő módon egy az egyben a Gmail webes felületét kapja a felhasználó.

    Ez persze önmagában egyáltalán nem probléma (szerintem is javította a szolgáltatás minőségét a váltás), viszont igazán kíváncsi vagyok rá, hogy milyen feladatokat látnak el azok a front-endek, és milyen egyéb szolgáltatást nyújt a mailbox.hu, ha "csak a mail kiszolgálás van a Google-nél". Az is nagyon érdekel, hogy mégis mi a gond a "Gmail-klón" kifejezéssel, hacsak nem az, hogy a "klón" szó felesleges benne. :)

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

  • WN31RD

    addikt

    válasz armenian #4 üzenetére

    "Meg a loginoldal, meg a hírek, meg az ügyfélszolgálat."
    Ha már szakmai oldal vagyunk, ne etessük egymást ilyen üres dumával...

    Loginoldal? Ez komoly? Mi pluszt nyújt azon kívül, hogy lassabban töltődik be, mint a Gmail loginoldala? Mellesleg elég ronda, bár ez szubjektív, viszont ha valakinek tetszik is, akkor sem megy vele semmire, mert amit hosszan fog nézni, az a Gmail webes felülete, az pedig az eredeti designt és színeket használja, csupán egy apró mailbox.hu logó van a bal felső sarokban.

    Hírek? Az origo.hu-ra mutató linkekre gondolsz? :D

    Az ügyfélszolgálatot nem ismerem, de egy-két itt megjelent hozzászólás és néhány ismerősöm egybehangzó beszámolója alapján túl sok bizalmam nincs velük kapcsolatban. Változhatott persze a dolog, bár kíváncsi lennék, hogyan tud egy ingyenes emailszolgáltatás egy a szokásosnál színvonalasabb (feltételezem, erre utaltál) ügyfélszolgálatot finanszírozni.

    ".hu rulez"
    Igen, kb. ez az egyetlen érv mellette, plusz a Pompi által említett rövid nevek lehetősége. Nem lenne ezzel semmi gond egyébként, csak nem értem, miért próbálod többnek beállítani a mailbox.hu-t, mint ami...

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Új hozzászólás Aktív témák