Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Geri Bátyó #109 üzenetére

    Teljesen egyetértek. Én is pofára estem már párszor, és azért ezek hatással vannak rám, mondhatni kicsit beszari vagyok:D. Lehet hogy ő is ilyen figura. :K

    föccer: Ezek szerint kiderült rólam, hogy nem vagyok életképes... ;] Amúgy mit takar az, hogy életképes? Komolyan nem értem. Ezek szerint egy félénkebb kevésbé magabiztos csávónak esélyt sem lehet adni? Ők mitől kevesebbek?

    [ Szerkesztve ]

  • aggleány

    addikt

    válasz Geri Bátyó #109 üzenetére

    A fene tudja, hogy félénk vagy nem. Nem úgy néz ki, mintha az lenne. Inkább vagány, bár az akkor volt, amikor sokan voltunk. Mindenki esett már pofára. Az viszont lehet, hogy határozottnak tűnök. Hm. Általában mondjuk az is vagyok. :B

    Ő javasolta, az igaz, de..., á, nem tudom. :(

    Nyilván nem arra gondoltam, hogy támadjon meg, de mondjuk prezentálhatott volna valamit (bármit), amitől nekem gyanús lehetett volna, hogy esetleg érdeklem egy kicsit.

    Megérzésekben nem vagyok túl jó, ezért írtam le és kérdeztem. Ezer éve nem műveltem ilyesmit (mint a randi vagy mi), úgyhogy nem tudom hova tenni az egészet. Nem beszéltünk meg semmit, de tudja a számom, és én is az övét.

    Tesztelte a fene! Na jó, mondtam egy pár olyan dolgot, amiért hülyének szoktak nézni, de nem szaladt el. Nem szeretek hazudozni, és nem vagyok hajlandó megjátszani magam. Azt meghagyom azoknak a kislányoknak, akiknek az izgi. Ráadásul elég jól megvagyok egyedül is, és nincs bennem az az érzés, hogy mindegy, hogy milyen pasas, csak legyen. :DDD

    Mi van Démonnal? Neki jól sikerült? :)

    föccer

    Gyalog? Magadnál vagy? Magassarkúban? Taxival is volt vagy 20 perc az út, még most is úton lennénk! :DDD Izé, nekem is nagyobb a pofácskám, mit amekkor én vagyok mögötte. Még soha nem csináltam olyat, hogy én fogtam meg egy pasas kezét. Nem merném. :B

    Egyáltalán nem keresek kapcsolatot, sem rövidkét, sem hosszút. Ez csak így alakult, egy társaságban voltunk, de előtte nem ismertük egymást. Nem szeretek nevelni senkit, mivel én sem tűröm, hogy engem nevelgessenek.

    Nem vagyok túl sértődős. :N

    Nordic

    Én inkább arra gondoltam, amit Geri Bátyó és Nordic írt, de nem tudom, hogy ez az esetleges félénkség pasiknál hogy működik. Mondjuk könnyen lehet, hogy sikítva rohantam volna szanaszét, ha túl közel jön. :F

    Hülyeség, hogy aki félénkebb, az nem életképes. De legalább valamibármi jel lett volna arra, hogy nem csak mint ember érdeklem, hanem netán mint nő is. Figyelt rám, tényleg, de én is figyelek arra, akivel beszélgetek.

    Sajnos az igaz, hogy a nők nagy része inkább a macho pasikhoz vonzódik, az valahogy jobban bejövős dolog, és a legtöbb esetben a félénkebb, óvatosabb srácok már az első körben kiesnek. Ez a félénk pasi dolog akkor nagyon gáz, ha a nőnemű is ilyen. Most valami ilyesmi lehetett a helyzet: mindkettő nagyszájú, megy a duma rendesen, közben meg mindkettő be van tojva, hogy mit gondol a másik. Vagy nem. A fene tudja. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák