Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz bambano #16033 üzenetére

    Nyilván, meg értem én, de ma már nagyon nehéz bukni 16 éves kor alatt. Főleg azért is, mert ha jól tudom, olyankor kötelező nyáron ilyen korrepetáló ízét tartani a hülyegyereknek, ahol ha jól teljesít, még átpüfölik.

    Nem tudom, hogy ez most is így van-e, amikor még én voltam középiskolás, így volt. Tanár ismerős mondta is, hogy ha beledöglik is megoldja, hogy a leghülyébb is legalább kettessel átmenjen, különben baszhatja a nyarat. Persze így is volt gyerek, aki annyira menthetetlen volt, hogy minden extra erőfeszítés ellenére is megbukott.
    Ha a gyerek közben betöltötte a 16-ot, akkor már nem tanköteles (vagy mi ennek a neve), akkor már nem kellett ezzel szívni, az már más tészta, ott bukik, ok. De a kilencedik osztályban bukni? Amikor ha őszinték vagyunk, a kilencedik osztályos tananyag 90%-a az, hogy a fos általános iskolából jövő gyereket legalább használható szintre hozzák? Azért ahhoz már tudás kell. És ha nem aránytalanul magas az osztályban a bukók száma, akkor ezt a tanárra se lehet igazán fogni.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák