Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    A mai nap nem túl érdekes, de annál unalmasabb feladatot végeztünk. Lapátolás, zsákolás, zsákcipelés, pakolás autóba, elvinni telephelyre és kiborogatni a konténerbe.

    Huh, fárasztó volt. Iszonyat mennyiségű sitt volt benne, szívás volt a köbön.

    Nagyjából ki van szedve az anyag. Körbe már majdnem körbevittem a tükörnek a szintjét. Sajna mára az egyik cimbi beteget jelentett, így csak ketten voltunk, ezért lassabban haladtunk, mint amire tegnap este számítottam volna.

    Természetesen mára is akadt némi fejfájást okozó probléma. Az egyik fal mellett kibontva a feltöltést azt találtuk, hogy a fal, régebben arrébb volt és/vagy vastagabb volt, ugyanis a feltöltésbe szépen ott figyel a fal alatt lévő maradék csonk. Változó szélességben. A probléma az, hogy a tervezett beton szintje a csonk felső "síkja" alatt van, így az ki fog látszódni. Csak úgy simán levésni nem véshetem le, mert félek, hogy a rajta lévő fallal problémák lesznek. Lehet, hogy végig vágom, még megálmodom.

    Két hetem van, arra, hogy kiszedjem a teljes tükröt, megvegyem ls letegyem az xps szigetelést, valamint a fóliákat. Ezen kívül elő kell készítenem a betonozást. ~1,3 m3 beton kell majd. Az adalékanyagokat előre bezsákolom, kiporciózva. 2 zsák adalékanyag, 1/2 zsák cement. Némi víz, meg egy kevés adalékszer, amolyan biztos ami biztos alapon. Kell hozzá rajtam kívül még 4 dolgos és főleg nagyon jó erőben lévő cimbora, meg sok-sok pizza

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák