Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz ErosenZold #34 üzenetére

    A felsorolt böngészők közül az opera ér valamit, ha már itt vagyunk.
    Nagyon kevesen használják, de jobb. A firefoxot istenítik, hogy gyors, stabil meg add-onok vannak hozzá. Ja az igaz, de az hogy gyorsabb, meg stabilabb hát szerintem egyenlő az ie-vel, persze a 9-el. Nálam mondjuk a firefox lassabban indult, mint az ie. Meg sokszor összefosta magát egynéhány kiegészítő pedig a kompatibilitását figyeltem és a hozzávaló volt.
    Mondjuk én ie párti vagyok, lehet is belémkötni, meg fújogni, de nem tudom hogy mire ez az ff istenítés. Haver felrakta a legújabb strabill verziót, és egy weboldalon semmilyen képet nem jelenített meg, alap beállítások, addonok nélkül. Az ie nála simám vitte.
    Persze van olyan, hogy az ie nem nyitja meg a másik meg igen. Csak mikor updatelte az ff-t, előtte jó volt az oldal.... Ie 8-9 esetén ilyet nem tapasztaltam. Na mindegy, csak saját véleményem volt ez, szóval nálam marad az ie.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Narxis #40 üzenetére

    Hát azt kellene, de mikor ilyen ff-ie-chrome-opera hír jön, egyből az lesz, hogy ez a legjobb az a legjobb. Nekem az ie bárki bármit mond. Nekem tökéletes, nem omlik össze flash alatt, nem zabál be 1 giga ramot, gyors, amit tudnia kell számomra elég. (jó, 40-60 oldallal a 1,5 giga ramot bezabálja)
    De egyből azzal jönnek, hogy az ff a legjobb gyorsabb biztonságosabb. Hát annó tesztelték az ie 8,9 meg az ff-t és előbb feltörték az ff-t. Tényleg jobb az ff.
    Szóval nem kellene ennyire "háypolni" az ff-t. Mindegyiknek van nyűge, mindegyiknek van jó oldala. Mikor ilyen böngészős cikk jön már előre mosolygok, hogy a sok ff párti jön és oda rakja magát, hogy az ff az úristen és sehol sincs. ;] (na jó, így nem igaz, de több gond van vele mint az ie-vel. :D )

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz julius666 #50 üzenetére

    Hát az üzletpolitika az más, én maga a böngészőről beszéltem.
    Hát mondjuk mi is weblapszerkesztésnél ie + ff párost használtuk, mert hol ez jelenítette meg, hol az.

    (#52) ddekany:A webfejlesztésnél még aláírom, hogy nem jó, de úgy maga mint böngésző, youtube, ph cikkek olvasásra, egy kis képnézegetés arra jó. Mivel nem vagyok webfejlesztő a többi része nem izgat az az igazság. :B

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz tibz03 #85 üzenetére

    Miért lenne az? Ezért mert azt írtam, hogy összefossa magát flash alatt? Ez így van. Amúgy meg nem az ie-t hájpolom, mert amit tud, az nekem elég. Persze ezt azért mondom mert használtam ff-t. Az meg nem hájpolás szerintem, hogy egy verzió szám frissítéskor valami nem működik az ff alatt, lásd a képes hsz-nél, az ie-nél meg nem volt ilyen probléma 8-9 között. Azt meg láttam is és mikor visszakerült a régi egyből jó volt.
    Az meg hájp lenne mikor tényleg előbb feltörték az ff-t, mint az ie-t? Nem hájp, sima teszt volt ahol elvérzett az ff. Az ilyon olyan tesztekben meg bencsmárkokban mindig az ie az utolsó. Ez van.
    Szóval nem hájplom az ie-t, mindenki olyan böngészőt használ amilyet akar, nem nagyon érdekel a dolog. Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák