Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz -Skylake- #26 üzenetére

    Amiket itt az utóbbi pár hónapban láttam az alapján nem gondolnám, hogy olyan nívós lenne ez a fórum mint régen volt, és sajnos már nem csak a fórumon hanem a ph! teszteken is meglátszik a színvonal romlása.

    Én egyébként #1-ben annyit mondtam, hogy szerintem ez hangos lesz, erre #9-ben mindenféle indoklás vagy szakmaiság nélkül megkaptam, hogy én nem tudok erről az egészről semmit, #11 pedig konkrétan egy bunkó úgy ahogy van, de érdekes módon neki senkinek se jutott eszébe beszólni...
    Úgy estek nekem mintha minimum azt mondtam volna, hogy ez nem fog működni, túl fog melegedni, szar lesz, stb. pedig nem mondtam semmi ilyesmit, csak azt hogy hangos lesz.

    Az ezt követő válaszaim stílusa már csak reakció volt arra amit kaptam és nem fogok érte elnézést kérni, főleg hogy #20 csak további beszólogatás; #24 volt az egyetlen értelmes válasz, de még azzal együtt is kételkedem benne, hogy ez a kártya halkan fogja tenni a dolgát.

    Ez így 4 válaszból 1 kőbunkó, 2 üres semmi, és csupán 1 ami értékelhető és konstruktív. Biztos vagy benne hogy én vagyok a felelőse itt minden "faszságnak"?

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák