Új hozzászólás Aktív témák

  • gonba

    csendes tag

    Sziasztok!

    Január elején vásároltam a monitort, és rendkívül meg vagyok vele elégedve, a korábbi 17"os SyncMasteremhez képest megváltás volt! :)
    Ugyanakkor 2 problémám is akadt időközben a kicsikével... Az egyik az, hogy a sarkokban teljesen fekete képernyőnél a monitor képe ki van világosodva (bár ezt olvastam, hogy ezeknél a monitoroknál ez általános jelenség). A másik problémám sokkal aggasztóbb: a legtöbb filmnél és sorozatnál (legyen az full HD, vagy gyengébb minőség) bizonyos jelenetváltásoknál vízszintes csíkok jelennek meg a képernyőn; megpróbáltam print screenelni az érzékeltetés kedvéért, de sajnos annyira gyorsan bukkannak elő és tűnnek el, hogy lehetetlen elkapni a pillanatot. Úgy tudnám legjobb leírni a jelenséget, hogy ha megállítanánk a képet, amin mondjuk egy emberi fej van, akkor a fej felső fele néhány centiméterre el van tolódva a fej alsó felétől. Nem tudom ez így mennyire érthető, de remélem igen :F Esetleg tudnátok valami megoldást javasolni a problémámra? Az op.rendszerem egyébként Win 7-es és 60Hz-en futtatom a monitort, DVI kábellel.

Új hozzászólás Aktív témák