Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz tomcat78 #101 üzenetére

    Ezzel egyetertek. Szemelyes velemenyem szerint is alkalmatlan jelenleg fizetoeszkoznek, de el tudom kepzelni, hogy egyszer alkalmas lesz ra. Meg persze alkalmazasfuggo a dolog, bitcoin sosem lesz alkalmas jo es gyors tranzakciokra a jelenlegi parameterei mellett. Viszont az ethereum es tarsaiban latok meg raciot.

    Abban is egyetertek, hogy a mostani fiatos rendszer nagy osszessegeben valamennyire jo, viszont az emberek valtozasra es a hivatalos rendszerekkel szembeni vedelemre vagynak. En pl. jartam ugy, hogy a NAV inkasszalta a cegem adojanak kb. 5-6 szorosat, majd 3/4 evbe kerult elismertetni veluk, hogy hibas szamitast vegeztek es kuldjek vissza a penzt. Eloszor visszaadni se akartak, majd levonjak a befizeteseket X even kereszul. Persze kamatot es karteritest se fizentek. Ekkor ereztem eloszor, hogy en nem akarok ilyen kitettseget. (Persze orszagot is valthatnek, de az se az igazi megoldas szemelyes okokbol, de Mo.-bol sem lesz jogallam kozkivanatra, itt ket tuz kozott van az ember. ) Viszont belatom, hogy annak is van hatranya, ha az allam nem szolhat bele, mert az a bunozest segiti. Valahol a parhuzamos rendszerek korul lehet a megoldas a velemenyem szerint, ahol en dontom el az aranyokat.
    A banyaszattal szemben is kritikus vagyok, de oszinten szolva nehez jo alternativat talalni a PoW-ra. A stake ugy felejtos ahogy van, allami kozpontositott szinten felejto. Logikusan ezzel kb. mindent kizartunk, tehat az elobbiekbol kell valasztani.
    Szerintem a BTC-t szabadjara kene engedni es megvarni, hogy hova all be magatol. Aki bukik rajta, azt elengendi es igy jart. Esetleg a valtoktol kene kerni hajlektalanszallo hozzajarulast es ennyi. Lassuk meg, hogy hova fejlodik a dolog.
    Salvadort es par bator allamot hagyni, hogy hivatalos fizetokepes eszkozze tegyek, nem elore berinyalni, hanem inkabb megnezni milyen valtozasokat okoz, hatha a stabilitas fele hat. Valamikor ki kell probalni, az pedig, hogy nehany borfotelba fingo juppi milyen magabiztos kijelenteseket tesz nem jelent garanciat az eredmenyre. Puding probaja az eves.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák