Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz saelin #13 üzenetére

    Mr. Freeman szerintem is jó ötlet, bár kicsit még töri a magyart, viszont ha jól tudom jövő héten épp ráér. :)
    Egyébként nem árt bele a szinkron - magyar, angol, német, plusz a feliratok is ezeken a nyelveken. És akkor mehet steam-re is.
    Viccnek szántam az első sort, de akad azért jó pár híresség, aki elég zöld ahhoz, hogy meg lehet környékezni egy ilyen jellegű kéréssel. Ha, nem is feltétlenül nemzetközi sztárt, de hazait biztosan. Ad egy pluszt, ha mondjuk Shrek (Gesztesi) meséli a történetet a gyerkőcöknek - legalábbis nekem tuti adna! Ő úgyis alapból elég zöld. :D

    [ Szerkesztve ]

    ...elmúlik...

  • Tanisz

    senior tag

    válasz saelin #13 üzenetére

    Narrációt tervezünk hozzá, de nem szerettük volna elkapkodni a dolgot, rengeteg időt és energiát igényel a megfelelő narrátor megtalálása és a vele járó stúdió munka és ha már megvan, akkor nem csak magyar narrációt készítenénk hozzá és a többi készülő videóhoz és bemutatóhoz.

    Morgan Freeman nekünk is eszünkbe jutott, sohasem lehet tudni alapon :D
    Főként, hogy a hazai környezetvédelmi szakma érdeklődik és nyitott a projektünk felé.

    A terveinkben természetesen szerepel a nemzetközi színre lépés, így a steam is.

    (#14) Argos83 Lokalizálásban egyelőre magyar, angol, német, francia és spanyol szerepel.

    (#12) Dhampir Köszönjük :R

    (#10) Balinov :C

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák