Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    jó kis írás. ilyen depis korszakba vagy ezekszerint. de nyugi, ez mindenkivel előfordul. megoldás pedig egy jó kis alvás. aztán holnap már más színben tűnnek fel a dolgok.

    egyébként csak úgy általánosságban hozzáteszem, hogy szerintem ilyen időszakok mindig vannak az emberek életébe. mittomén otthagyja az általánost, a középsulit, elköltözik egy haver, stb. ilyenkor vannak emberek akiktől elidegenedünk, bár előtte folyton együtt lógtunk. emiatt, ha ezen sokat gondolkodunk szar lesz a kedvünk.

    de ez nagyban függ tőlünk is. mármint a megoldás. gáz lenne írni annak a csajnak akivel 4 éve jóban voltam, de már nem láttam/beszéltem vele 1000 éve? nem hinném. szerintem örülne is neki a csaj. és hogy értsd, hogy ez mennyire tőled is függ egy példa. velem sokszor előfordul olyan, hogy elmegyek egy olyan mellett akit ismerek és nem köszön ő se, én se. de ez embertől függ, mert van olyan aki mellett így nem megyek el, mert bár én nem köszönök, ő attól még köszön és ugye akkor visszaköszönök. vagy felméssz MSN-re. ott van akivel beszélned kéne, csak annyit, hogy megkérdezd mi a helyzet(ennyi kell és egy jót fogtok dumálni), de nem teszed, mert ez milyen gáz. ez is faszság. van olyan ismerősöm akivel egész életembe 1 suliba jártam, (1 oszályba is) de sulin kívül nem találkoztunk, így amikor otthagytam a sulit azóta nem láttam (1 éve) és azóta 1x beszéltem vele. de ha most nagyon akarnék vele beszélni, írok neki MSN-en és kész. vagy iwiw-en küldük neki üzenetet. szóval szerintem ő is vár, hogy mikor írok már neki, meg én is, hogy mikor ír már nekem. persze annyira nem érdekeljök egymást, hogy tegyünk is érte valamit. ugye milyen faszság az egész :D

    ami pedig a bulikat, kinézetet illeti. egy hülye példa. nyilván mindenki szeretne superman lenni, dehát ugye bármennyire is koncentrál az ember, nem valószínű, hogy sikerül mondjuk repülnie. ugye ez a példa azért hülyeség, mert nem látsz minden nap repülő embereket az utcán. ha látnál, és te nem tudnál repülni irigy lennél rájuk, nameg depis, hogy de nekem mér nem megy. na ez a példa volt a lehetetlen. nyilván nem tudunk relülni. ez van. bele kell törődni...

    ...ugyanez van ha valaki nem szép. nyilván irigyljük a jóképű emberkéket, hogy nekik mennyi jó csaj jut, meg amúgy is jó megjelenni egy olyan kinézettel ami esztétikus. kurva jó érzés ha állsz a metrón, és a körülötted lévő kanok között te vagy a "legszebb" :D . ilyenkor jó érzés kapja el az embert :D. hiszen az ott lévő összes nőnek te vagy a metrókocsi legjobban kinéző csókája. na szóval a kinézetért már lehet tenni. helyes étrend, ápolt megjelenés, jó séró, jó szemöldök, tiszta arc, olyan arcszőrzet ami jól áll, szép fogak, esetleg plasztika ha valami nagyon gáz, lézeres szemműtét, egy jó ortopédus, esetleg el lehet menni gyúrni is. szóval itt már van lehetőség bőven. elég pénztárca függő dolgok ezek. de alapból egy jó megjelenés nem kerül sokba. nézd meg pl egy aránylag jól kinéző csaj ismerősődet az utcán, meg a strandon. olyat látsz beszarsz :D (némelyiküknél persze). smink nélkül kicsit már nem is olyan hibátlan az az arc, az alak elég ratyi, meghát így a haja is olyan izé...

    ...ami pedig a bulizást illeti. ugye nem leszel superman. beletörődsz. ez van. nem vagy jóképű. ezen igancsak sok pénz tud csak segíteni ha nagy a baj, ha nem akkor meg kisebb odafigyeléssel és kevesebb pénzzel is nagyot lehet változni. esetleg nincs olyan felsőested mint egy tornásznak? 5 év edzés és lesz. de bazze. ahoz, hogy fogd magad és elmenj bulizni valahova, ahoz aztán ebből semelyik se kell. se pénz, se kinézet nem kell hozzá. persze mindkettő jó ha van, főleg csajozás szempontjából. és, hogy most mi az ami után vágyakozol: [link]. hidd el nem érdemes ezt annyira sajnálni. én most hétvégén voltam az egyik helyi szórakozóhelyen, ahol karaoke volt. utálom a karaoket, mégis beálltam néha egy közös éneklésre. kurva szar volt még 3 boroskóla után is. beszélgetni nehezen lehetett, mert nem hallottam a másikat, be is rekedtem az ordibálás miatt másnapra. amiatt meg mert nem ettem rendesen, vesztettem is vagy 100 g száraz izmot az este alatt, szóval még ez is. a 3 boroskóla (és itt még olcsó) kb 2500 forint volt, amitől épphogycsak éreztem valamit, a borszájszagon kívül persze, amit 3 orbit se nyom el. emellett jót beszélgettünk/ordibáltunk, szóval ez az egy pozitívum volt azért az estében. de 1 csaj se jött oda, hogy szia Szandi vagyok hol a kocsid? :D és nem éreztem azt az este után, mint amit nyáron egy szalonnasütéses, iszogatós este után érzek, hogy jaj de jó is volt ez. és mi még kultúráltan, kurva jó társaságba szórakoztunk. ez még nem az a hely, ahol a beugró 2000, akarsz inni egy ásványvizet az egy 1000-es. ha valami értelmes dolgot is iszol az 1000- csillagos ég. meg mivel a zene szar, meg amúgy is mindenki fel van pörögve, és ugye te se akarsz kimaradni a jóból bedobsz egy ekit, mert miért ne. vagy egy kis spurit, mert kurvajó a dnb de csak spurival. szóval ez a partyzás ez nekem nagyon nem hiányzik. de ha neked fontos akkor menj el, de inkább hívd össze az ismerősöket a kertbe sütögetni, meg dumálni. az sokkal jobb. vagy ülj be velük egy nyugis helyre biliárdozni. az is nagyon jó

  • SLYM

    veterán

    válasz CactuS #129 üzenetére

    naja. de nem azért nem tudsz aludni, mert rémálmaid lesznek, hanem mert nem tudod abbahagyni a röhögést :DD

  • SLYM

    veterán

    válasz tildy #13 üzenetére

    dehát 14 és 17 éves kor között van a mmindent kipróbálás időszaka. furcsa lenne ha valaki mondjuk 20 évesen ismerkedne a piával :D (meg egyebekkel)

  • SLYM

    veterán

    válasz ipavlidu! #14 üzenetére

    De ez az egesz emo dolog is, amikor a 13 eves kislany mar fol akarja vagni az ereit, azt se tudja hogy miert, te jo isten...

    szerintem ez tök mókás. mármint ez az emo feeling. mindig kitolja bennem egy kicsit a LOL :( határát. szóval kurvára igaz, hogy a probléma mint olyan relatív. de nagyon. most nem jut eszembe semmi ami miatt egy 13 éves ember mondjuk öngyilkos akar lenni. hacsaknem mert ki akarja próbálni milyen :D

    jelmegyarázat:

    LOL :( akkora szánalom hogy beszarás
    LOL :DD mekkora poén
    LOL :Y anyáááád!

  • SLYM

    veterán

    válasz Vincenzo001 #18 üzenetére

    figy... ez amit ide írtál ez kicsit azért már tényleg gáz. :(

    Egyszerűen már nem tudok megváltozni

    mi az, hogy nem tudsz változtatni? úgyérted azon nem tudsz változtatni, hogy ha hívnak valahova akkor elmenj? vagy mi? ha tényleg ilyeneken problémázol menj el pszihológushoz. segíteni fog.

    egyébként én a saját bőrömön tapasztalom és látom is, hogy mennyien változnak, változtatnak nap mint nap. asziszed, hogy nem tudsz megváltozni? hülye vagy ha ezt hiszed. pont te írtad, hogy 14 évesen partyztál össze-vissza, most meg kockulsz. ez nem változás?

    én az első 10 évemben mintaéletet éltem. mint ahogy az emberek nagy része abban az időben, jól ment a tanulás, sportoltam, meg alapból minden dolog rendbe volt körülöttem. aztán 10-14 éves koromban kezdtek zülleni, mint az emberkék nagy része.

    14-17 koromra az lett az életcélom, hogy legyen cigim, meg minden nap be tudjak ülni a haverokkal a kocsmába.(ez már csak a korszakom vége fele, az egyik nyáron volt) szartam az egészségemre. (volt egy időszak amikor szívogattunk is, de pénzhiány miatt, ebbe nem mentem bele komolyabban). :D ennek meg is lett az eredménye, mert asztmás lettem, most naponta szívhatok 2x ilyen asztmagyógyszert. a terveim a jövőre nézve, valami ilyesmik voltak, hogy autólopásból akartam megélni. meg gazdag lenni. emiatt, hiszen az autólopáshoz nem kell egyetem, szartam a tanulásra, ami miatt a mai napig szopok. abban az időben hagytam abba a focit, mert azok egy része akikkel addig fociztam ott ültek velem a kocsmába.

    most 20 évesen: nagyon odafigyelek az egészségemre(ez a legnagyob változás), új sportot találtam a testépítést, ami egészség és változás szempontjából a legjobb sport. leszoktam a cigiről (kb 20. alkalomra sikerült), nem iszok már annyit, semmiféle káros dolgot nem csinálok. a sulival kapcsolatba: érettségim van azt cső. itthon dekkolok már egy éve, mert a suli ahova jelentkeztem érettségi után nem teccett, így otthagytam. most azon gondolkodok miből lesz majd sok pénzem :D.

    szóval mint látod lehet változtatni. nekem a sulival és az egészséggel kapcsoltatos dolgokat kellett rendbetennem, neked meg a kapcsolataidat kell rendbetenni. írtad, hogy nem méssz emberek közé. (nem értem, hogy ez miért van, hisezn suliba jársz) . szóval menj emberek közé. (mondjuk csatlakozz valami mozgalomhoz, látogass meg valami rendezvényt). vagy ha már tényleg azzal is probléma van, hogy ugye mint írtad nem nagyon mozdulsz ki, akkor vegyél egy kocsit, vagy kérd el fatarodtól a kulcsot, azt vezess kicsit.

    szerk: ja egyébként nekem is egy ilyen depis időszak vezetett ahoz, hogy változtassak 17 évesen az életemen. szóval lehet, hogy neked is ez a kedtet. én egyébként listát írtam, hogy miken kell változtassak. írj te is. aztán ha már egy ki lesz pipálva a 10-es listán, akkor keménynek fogod érezni magad. meg később büszke leszel, hogy innen indultam ez lett belőlem. ismét csak egy példa a testépítésből. tipikus, hogy egy tök sovány kis pöcsből lesz valaki nagy állat. na nekem van egy ilyen haverom. én az ő eredményei miatt kezdtem komolyabban venni a sportot

    [ Szerkesztve ]

  • SLYM

    veterán

    válasz villamos #172 üzenetére

    elolvastam a postjaidat. van végzettséged? beszélsz mondjuk angolul, vagy bármilyen más nyelven? mert ha igen akkor itt az idő, hogy kimenj külföldre. vagy nem is kell külföldre menned, csak oda ahol nem ismernek. nincsenek előítéletek, az lehetsz, ami akarsz lenni, nem fogja senk se azt mondani, hogy de 10 éve nem hallottalak beszélni, most meg... szóval te olyan helyzetben vagy most, hogy ennél ami most van minden jobb. vagy nem? abból amit leírtál az derül ki nekem, hogy neked az ami most van nagyon nem teccik. hát akkor meg mi tart vissza, hogy csinálj valamit?

    bazze de amit írsz az hihetetlen, meg félelmetes is egyben. mi ez a telefonos izé? le kell tenned, mert miért? közben mire figyelsz ha nem a beszélgetésre? most itt tök értelmes mondatokat írtál le. ha jól írsz gondolom beszélni is tudsz nem? meg ez a nem hibázós dolog. miért kell rettegned ha hibázol, vagy ha hülyeséget beszélsz? nálam ez kb úgy működik hogyha iszok, akkor sok faszságot mondok. de ehez már mindenki hozzászokott. mi történik ha hülyeséget mondasz, vagy teszel? max bocsánatot kérsz. egyébként voltál már pszihológusnál ezzel? tuti tudna segíteni. gondolj arra, hogy ez egy betegség, hogy ilyen hülyén állsz a dolgokhoz. ha elmész pszihológushoz, majd ő meggyógyít. mint ha lázas vagy beveszel egy algopirint. vagy mittomén begyulladt a torkod elmész orvoshoz, megkapod az antibiotikumot és 2 nap múlva kutya bajod

  • SLYM

    veterán

    válasz Vincenzo001 #168 üzenetére

    a kissebbségi komplexus és az önbizalomhiány az ugyanaz? google nem ad róla semmit? konkrétan az mit jelent?

  • SLYM

    veterán

    válasz Bundás22 #163 üzenetére

    éssavitamin éssenyomalakés a rost :D ez már lől bazze :DD

    segítség!!! lehugyoz a fa!!! :C :DD

  • SLYM

    veterán

    most egész este ezeket fogom nézegetni, kegyetlenek ezek a kiscsaj otthon táncolós videók :D ja meg 1 millióan látták. kicsit se durva :D
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    ez a lassú mozgású ez kész :D hogy mit próbál rázni az kérdés, max a nadrág lötyög rajta :Y :D

    [ Szerkesztve ]

  • SLYM

    veterán

    válasz I_Am #182 üzenetére

    szerintem még ez a legnormálisabb az összes közül. nemtom miért pont ezt néztek meg 2 millióan

  • SLYM

    veterán

    válasz villamos #183 üzenetére

    mit melózol? akkor ha nincs nyelv meg végzettség, akkor marad a más városba költözés. de szerintem első körben beszéld ezt meg egy pszihológussal

  • SLYM

    veterán

    válasz Sh4rKy #192 üzenetére

    jó vagy angolból meg infóból? legjobb. mégis mi a baj ha jó vagy ezekből? ha van egy felsőfokú angolod, már nem kell más nyelvvel szarakodnod. akár elmehetsz angol tanárnak is mellékállásban. (najó elvileg kell hozzá suli, dehát...). meg ha jó vagy számtekből és lesz belőled egy jó programozó, akkor már sinen vagy. hol itt a probléma? az a probléma, ha semmiből se vagy jó, semmit sincs kedved dolgozni, és ötleted sincs, hogy mit akarsz később csinálni. na ez látod probléma :( :) és nálam ez a helyzet

    [ Szerkesztve ]

  • SLYM

    veterán

    válasz DarkByte #204 üzenetére

    ja értem. én is nagyon figyeltem az 1. hozzászólásoknál, hogy milyen. de ez tök természetes szerintem. mindig amikor új dolgot csinálsz az kicsit izgalmas. de ettől félni, meg rettegni? meghát a postokat én is gyakran szerkesztem. helyesírási hibák, stb. ez természetes, hogy figylesz rá mit írsz. de a rettegés és a kis lámpaláz között azért különbség van, nem is kicsi :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák