Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    Nem gondolom, hogy ne lenne alapja, de ez így nagyon hihetetlen kategória.

    Elszomorító volt olvasni, hogy náluk, így működött a menedzsment.

    Egyébként külsősként már jártam hasonló cipőben. Kaptam a külsős főnökömtől egy kártyát és egy laptopot és bevitt az épületbe, hogy mostantól itt dolgozol. Végül úgy jöttem el, hogy szereztem magamnak asztalt, kijelzőt, dokkolót, széket és gurulós szekrényt (ami a belsősök között sem volt általános!). Persze, ezen én is keresztül mentem a HR-sek oldaláról, hogy ki vagy te és mit keresel itt? :D

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz UnA #14 üzenetére

    Azzal szerintem semmi gond nincs, ha nem csinálnak meg mindent, amibe belekezdenek. Ez tiszta sor, viszont arra felfigyelhetett volna valaki, hogy ez tömegesen előfordul és nincs valamilyen visszacsatolás rendszerben, hogy legalább egy kicsit javulhasson.

    Valószínűleg én képzelem túl optimistán a dolgot :) .

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák