Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovbandi82

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz joey04 #474 üzenetére

    Ne mutasd be a MIUIt nekem :D Hogy rendesen a memóriában tartsak pár appot -pl. Messenger - vagy System appát tetted - amihez root kellett persze - , vagy 3 helyen állítottad be, ne lőjje ki. Komplett guide volt erről a fórumban, minden második hsz erről szólt. A Miui 10-ben javították ha jól hallottam.
    Sajna az átlag user nem fogja a Googleban megkeresni ezt, együtt él vele.
    Mondjuk minden hibától eltekintve a MIUI a leghasználhatóbb és legjobb Androidos alternatíva, a többi nyomába se érhet szerintem. Főleg mióta ismét komolyan veszik a fejlesztéseket! Sajna a Miui6-7-8 eléggé mélyrepülés volt. Sokan elfordultak tőlük, sok volt az Angol fórumon a kritika.

    (#478) syn7h37ic:
    Ezért kár volt pazarolni az idődet.

    (#476) Stabi83:

    Teljesen igazad van. Én is Googleba szinkronizálok a multiplatform miatt, amit használok itthon.
    Azonban egyszer volt egy olyan eset, hogy a feleségem - Samsung S6 volt akkor neki - bement egy italdiszkontba vásárolni. Se előtte, se utána nem volt ott soha. Még aznap feldobta a Facebook, kedvelje az oldalt. Nekem is voltak hasonló tapasztalataim. Androidos telefono kerestem valamit, Windowson a Facebbok tolta az ajánlatokat. De valahogy ez nincs meg mióta Apple telefont használok, vagy lehet módosult valami adatvédelmi irányelv, és csak a véletlen műve, de megkérdezvén a feleségem amit az S8-on keres, az feljön ajánlatba itt-ott, de amit az Ipaden néz, az nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák