Új hozzászólás Aktív témák

  • tomson67

    tag

    válasz Graphics #532 üzenetére

    Hát pont nem érdekel a plecsni, de a tesztelő felvett egy alapállást már az elején, mármint hogy kurva drága telefon és minden ezen a szálon ment végig érezhetően.
    Igen kurva drága. Pont. Nekem kell, megveszem.
    Aki átbaszva érzi magát vele, az ne vegye meg. De pont azok vannak kiakadva legjobban, akik nem szeretik az IOS-t és nem is veszik meg, soha nem is akarták.
    Azoknak mi fáj?
    És nem, nem hagyják abba, ezerszer elmondják! Dráááága! Áááááátbasztak! Niiiiincs innováció! Ne vedd meg baz..g!
    Nem váltja meg már a világot itt egyik telefon sem, nekem elég ez a tudás, nagyon is! Tudom mire számíthatok, azt meg is kapom!

    Nem vagyok fan megvolt már a Mate 10 pro, S9+, Note 8, mind tetszett! De az iPhone X mindegyiknél jobban!
    És túl az ötvenen szóba sem jöhet, hogy menő akarok lenni a telefonokkal! Legyen az bármely gyártó bármely terméke!

    De az áron, és csak azon rugózni MEGINT a végtelenségig nagyon gyerekes és fárasztó. És ez már két fórumon is megy. Gratulálok hozzá!

    Akksi. Egy napot bírjon, a többit lesz....om. Úgyis lemerítettem eddig az összes telefonomat egy nap alatt, legnehezebben a Mate 10 pro-t. Ezt is le fogom majd meríteni estére. Na bumm!

    I was trojan...

Új hozzászólás Aktív témák