Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Andrewhouse #12274 üzenetére

    Az én véleményem az hogy ha 76k-t akarsz szánni iPhone-ra és nem SOS akkor inkább gyűjts még egy kicsit egy i5/5c-re. Az i4s még kb 1 évig lesz támogatva (iOS9-et már aligha kapja meg jövőre) és az iOS8 is csorbít a sebességén.

    Ha nekem lett volna még egy kevés pénzem (nekem SOS volt) akkor tuti hogy egy iPhone 5-öt veszek (5c is ugyan egyben van, de az i5 jobban néz ki, meg fémből készült nem polikarbonátból. :) ) Az még legalább 2 évig támogatva lesz.

    Szóval ha jövőre tervezel telefon vásárlást akkor i4S, innen a hardverapróról, max 60-ért. Ha nem szeretnél 2 évig cserélni akkor várj még egy kicsit és i5/5c, ami tovább lesz használható.

    De ez csak az én véleményem. ;)

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

  • pszichiater

    senior tag

    válasz Andrewhouse #12274 üzenetére

    Az én véleményem szerint ez nem kérdés. 4S !! Persze csak akkor, ha akarod érezni az "anyagot" és ha nem 8GB-os változat. Csak azért merek hasonlítgani, mert a páromnak 5S van, és valahogy nekem jobban bejön a 4S. Most keresek én is még egy 4S-t hogy lecserélhessem a céges telefonomat, addig amig még beszerezhető.

    "Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

  • Ringloszilva

    tag

    válasz Andrewhouse #12274 üzenetére

    Nem rakom offba mert nagyon is aktuális. Na igen, csak az android az tud is annyit mint egy pc, míg az iPhone az tulajdonképpen semmit nem tud, csak a pénzt viszi. Elég csak elolvasni, hogy a hetes verzió óta milyen újításokat hozott a rendszer. Lényegében egyre csak züllik mind a telefon, mind a rendszer. Nem is beszélve az iPhone közösségről, akik szinte meglincselnek ha bármi negatívat írsz erről a telefonról. A hetes rendszer az hozott rettenet béna ikonokat, meg öö meg öö gondolkoznom kell, mert más szerintem nem hozott. A 8-as rendszer hozott egy olyat, hogy hogy a taskváltóban ott vannak az utoljára használt kontaktok, amit gyorsan kikapcsoltam mert olyan görényül néz ki, főleg ha nincsen a kontaktnál kép csak a monogramja. A 8.1-et olvasván megint csak a sz@rnak adnak egy pofont. kikapcsolható a diktálás funkció. Hurrá, soha az életben nem használtam és a környezetemben egy komolytalan ember nincs aki ezt használná. A filmtekercs funkciót pakolgatták megint. Frissült az iBooks ikonja (húúúúúú mekkora fícsör meg is ért egy verziószám ugrást), és kapcsolható a hálózat, hogy 2g 3g vagy LTE mekkora újítás öregem már 10 éve is volt ilyen kapcsoló a telefonokban. Ezek a fejlesztők simán hülyének nézik az embert. Szóval ha ilyen ütemben halad a frissítés, akkor 2 év múlva sem kell lecserélned a 4s-t, nyugodtan megveheted. Kikapcsolsz rajta minden frissítést és nem lesz gondod. Minden program meg van már írva amiről csak álmodni lehet. Milyen újítás jöhet még? Fingóapp 6.7? Vagy mi? Egyébként gondold át, hogy akarsz-e iOS rendszert. Mert felejtős hogy pendriveot dugsz a telefonra, felejtős hogy bármilyen szolgáltatás magyarul érhető el. swype csak angol héber meg tradícionális kínai nyelven. Minden alkalmazás fizetős amit csak el tudsz képzelni még a swype is ami egy samsung telefonban alanyi jogon benne van. Görcsölhetsz az iTunessel, ami tegnap nekem csak kétszer fagyott le zenesziknron közben, egy rémálom mióta frissült.

    Én áldom az eszemet, hogy nem vettem 5s-t hanem csak 4s-t, mert akkor nem a telefont vágnám a falhoz, hanem a fejemet verném a falba hogy milyen hülye voltam. Igazából szerintem azt kellene átgondolnod, hogy mire akarod használni a készüléket. Minden ettől függ. Én azért vettem 4s-t mert a legenda szerint ezen minden működik és minden faja de ez csak legenda.

    Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

  • szildavid90

    aktív tag

    válasz Andrewhouse #12274 üzenetére

    Én tegnap vettem egy i4s-t és nagyon meg vagyok vele elégedve, jobb mint vártam. Az itunes regisztrációval megszenvedtem kicsit, de ezt leszámítva nagyon egyben van a telefon. Már most nem is használnék más telefont csak almát. Bátran ajánlom neked is.

  • mondomén

    őstag

    válasz Andrewhouse #12274 üzenetére

    4s masszivabb mint az 5s, van sulya, a femkeret is tobbet bir. Uzleti telefonnak siman jo meg a 4s. Memoria igenyesebb dolgoknal kezd el verezni a torka, csak 512 van benne... Foverzio frissitest mar nem fog kapni. Innentol te tudod, hogy pontosan mire van szukseged. Egyebkent tuti lesz olyan ami droid utan erthetetlennek fog tunni, ezzel szamolni kell. Szilva meg ne tantoritson el, sokmindennel nincs tisztaban...

    Na mire leirtam. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák