Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz Versus #287 üzenetére

    Szia

    Én nemrég üzemeltem be. Első alkalommal mindenképp router nélkül közvetlen a gépbe dugd be a modemet, adj fix IPt a gépednek és lépj be a modem felületére egy browserrel.

    Be kell állítani hogy BRIDGE üzemmódba működjön, én kikapcsoltam a DHCP servert is mert minek. Ha ez megvan akkor már csak annyi a dolgod hogy a gép és a modem közé applikálod a routert mint ahogy eddig volt.

    És mivel van rajta ki-be kapcsoló gombocska a hátulján én északára mikor nem töltök ki szoktam kapcsolni ezzel is növelve a élettartamot mert azért melegszik a kicsike rendesen még üresjáratban is.

    Mellesleg a modem nálam tökéletes, hozott a trékom egy új 360R-t merthogy szakadozott a netem, azzal gyorsabb a net egy fél megával de szakadozik továbbra is ezzel viszont tökéletes, igaz lasabb de sosem szakad és stabil, örülök hogy megvettem.

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák