Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    Akkor a driverekhez. Mivel van egy rx 580 8 gb-os kártyám és 3 monitorom a szimulátorhoz és félelmetes rossz a driver támogatás eyefinity-hez. Hogy értem? Ha csak a 3 kijelző van rákapcsolva és nincs belőve, hogy a 3 monitor 1 képet adjon, tökéletes. Eyefinity -> a 18.x.x-es driverrel a játékok jól mennek 5760x1080-ban, viszont ha asztalon vagyok, akkor egy zöldes ugrálás jön elő rajta.
    Ez néha játékokban is előjön, de csak akkor ha menüben vagyok vagy töltőképernyő van. Beletörődtem.
    19.x.x-szel a játék katasztrófa (Dirt rally) mert sok fps csökkenésem van, viszont az asztalban tök jó lenni. Nincs ott csíkozás. A játékban ugyan úgy előjön, ahogy fentebb írtam. Az 580-nál az újabb driver, 19.6 ha települ a driver, akkor vagy kékes színre vált a képernyő vagy rózsaszínre. Király, döglik a kártya, de érdekes volt, hogy ha újraindítom frankó minden. Na jött mellé még néhány restart, magától, 41-es hibakód a windowsban, hogy a power elveszett.
    Táp?!
    Igen, a tápom haldoklott, mert volt egy párszor az elmúlt napokban hogy a power megszűnt és újraindult a gép. (Event viewer 41-es hibakód). FSP raider II 550 ->Hyper M 700W
    Jó, de ha már itt vagyok, akkor vettem egy rx590 8 gb, blue shieldes szériát...
    Az előzö driver amd cleanup utility-vel törlés, táp, vga csere. Alaplap ellenőrzés, nincs e púpos kondi, stb. Semmi.
    Telepítés a 19.6-al, nem hogy érdekes színek vannak, az új vga-val dob egy kemény BSOD-ot. What?!. Na akkor újra neki, driver törlés, 19.4-es fel. (mivel az rx 590 az 18.12-től és felfele van támogatva, így megnéztem a 19.4-et).
    A driver itt is vágja a színeket (driver telepítés után), de ha újraindítom, akkor jó.
    3 monitor eyefinity. A játék (DR) már ezzel a driverrel nincs fps zuhanásom, a windowsban megint van villogás... ( 3 vödör szanax gyorsan be). Agyalásom vége az, hogy a driver eyefinityben egy hulladék.
    A fő monitoron (rx 580 pl) a Batman Arkam Knight is 2560x1080-ban fullon megy minden hiba nélkül, mindegy melyik driverrel. Jó, nem mindegyikkel, mert a régebbi 18.3-4 körülivel a játékból való kilépéskor nem adott jelet a vga, de minen más játéknál kilépett. De a 18.12, vagy 10-zel simán jó.
    Azért nem lett nv kártyám, mert ott igen húzósan mérik a 4-5 kimenetes vga-kat, 1060 és haverjai. Már nem fért bele.

    Szóval ott tartok, hogy nem érdekel a villogás. Nem tudok vele mit csinálni, annyi mindent megpróbáltam.
    A driver 3 monitornál (eyefinity-ben) egyenlő a 0-val. Vagy én vagyok balszerencsés, hogy valami hardver nem passzol bele a képbe, de egyszerűen nincs több ötletem a driverrel kapcsolatban.
    Megvárom az új drivert, amit majd jövőhónapban kiadnak, kíváncsi leszek mit fog mutatni...

    Off topikba rakom, mert nem pont ehhez passzol az írni valóm. :R

    Szóval az amd driverekre haragszom. :((( :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák