Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    válasz PR0JECTNR56 #32 üzenetére

    A fiatalember reakciója pedig inkább volt egy tapasztalatlan, de segítő szándék, semmint előre megfontolt gonoszságból kitervelt lejáratás.

    Nem mondtam, hogy megfontolt gonoszsag vezerelte. Ugyanakkor ha jol remlik, meg egy valaszt se vart mielott "publikalta" a hibat, tehat nem kifejezetten a ceg erdekei voltak szem elott. Nagyon megorult, hogy talalt valamit es nem tudta magaban tartani.

    (#33) bambano
    egy ilyen jellegű hibánál nem az az első lépés, hogy megjavítsák, hanem az, hogy leállítsák az összes veszélyeztetett rendszert.

    Az emlitett ph-s bug eseteben sem az volt a megoldas, hogy leallitjuk az egesz lapcsaladot. Ez nem mindig megoldas.
    Ettol fuggetlenul nem vitatom, hogy elerte a celjat, de egy valaszt minimum megvartam volna, hogy 'kosz, egybol javitjuk vagy leallitjuk'. Nem ~2 ora a timeout, mielott boritjuk a bilit.

    (#34) dabadab
    Ez szerintem nem kifejezetten szakmai protokoll, hanem jozan esz, ahogy mondod.
    A jozan esz nekem azt diktalna, hogy a hibat nem adom ki harmadik felnek, amig azt ki lehet hasznalni - illetve amig nem kaptam valaszt az egyetlen erintettol, aki erdemben barmit tud kezdeni a hibaval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák