Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz kleinguru #59444 üzenetére

    Érezhető a javulás több téren is: sokat javult a ditherelés, még mélyebb a feketeszint, nincs szoftveresen elrontva a professzionális képmód, stb., ergo sok területen jobb a 60-as GT széria. Mondjuk az 50ST60-nal szemben inkább vennék tavalyi 50GT50-et, ha ebben a méretben gondolkodnék. De akkor meg már ott az idei 50GT60. Sajnos abból 50" a legnagyobb, így sokunknak nem is alternatíva.

    Neked kell tudni, mennyit szánsz rá. Én azt mondom, hogy egy ilyen tudású megjelenítőért nem sok ez a pénz, pláne, hogy jódarabig nem fogsz tudni ilyen szintű TV-t venni, pláne nem ennyiért. Aztán persze van, akinek 150 eFt is sok ilyen célra, másnak meg a millió forint sem, mások a kereseti viszonyok, az értékrend, stb. Neked kell tudni, számodra mennyit jelent ez a hobbi.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • hunspikey

    őstag

    válasz kleinguru #59444 üzenetére

    Na, akkor megpróbálok én is segíteni, mert én pont 50-es VT-ről váltottam 60-asra.

    Ami konkrétan érezhető:

    * világosabb, ezáltal nappal jobban használható
    * jobb a feketéje, ez meg éjszaka rohadt nagy előny
    * szebbek az árnyalatai, nincs dither zaj
    * nincs az a (számomra legalábbis) rohadt idegesítő plazma felvillanás amikor elkapod a szemed - mert gyorsabb a subfield belövés (3000 x / másodperc)
    * halkabb

    Ezek az érezhető - bármilyen laikus által kézzel fogható, azonnal tapasztalható előnyök. E felett még van ezer dolog amitől jobb, de ebbe ne menjünk most bele, mert nem ez a kérdésed ha jól gondolom.

    EDIT: Vásárlási tanácsadás:

    én a helyedben vagy szúrnék egy hatalmas pl 65 colos tavalyi valamit, pl 65ST50, vagy nem szarakodnék és vennék legalább egy 50GT60-at, ha még több zsé van akkor meg 55+ VT60-at.

    Az idei ST-vel én nem foglalkoznék.

    [ Szerkesztve ]

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák