Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    Tegnapi tides of numenera csalódásom után a Pillars of Eternity kész felüdülés! Normálisan megírt párbeszédek (nem formázatlan wall of text), némelyik szinkronizált, ami nagyon sokat tesz hozzá az élményhez és egy közepes harcrendszer egy tucat választható kaszttal. Szintenként új képességeket tudunk elsajátítani, amivel még egyedibbé lehet varázsolni a karaktert. Nekem egy chanterem van, aki harc közben folyamatosan kántálja az általam összeállított buffokat és debuffokat. Minden chant befejezése után nő egy számláló és ezeket a pontokat el lehet költeni pusztító vagy támogató varázslatokra. Még nem igazán találtam ki hogy melee vagy ranged legyen, mert még nincs tankunk... Annak viszont egész jól működik.

    Ezt megpróbálom végig vinni, mert valami ilyesmire vágytam.

    Egyébként nem is értem miért megy a sírás a Baldur's Gate 3-nál, hogy jaj, körökre osztott a harc... Sokkal jobban működik mint ami itt a Pillars of Eternity-ben. Pl van egy kardos harcosom és csak minden első második másodpercben támad. Addig áll és néz, de ugyan ez az ellenfél. Üt egyet és várja amíg újra töltődik a támadás, néha közé beszúr egy skill-t és annyi. Tiszta idióta rendszer. Turn based-en meg csak úgy repkednek a csapások. (Legalábbis Divinity Original Sin-ből így emlékszem.)

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák