Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz szzoo #153636 üzenetére

    Mivel, erről más is érdeklődött mikor látta, higy árulom, ezért csak bemásolom ide azt, amit neki is írtam.

    "Nem azért adom el mert nem jó. Hanem mert ennek az online lenne a lényege. Nekem meg egyszerűen nincs időm 15 köröket (vagy sokszor többet) lenyomni. Minden nap megcsináltam benne a napi 42 km-t. De például van egy egy órás Endurance futam a Mission Challange-ek között, és több mint egy hete nem volt időm nekiülni lenyomni. :(
    Esténként meg ha leültem akkor Uncharted 4-et meg a Lost Legacy-t nyomtam.

    Úgy döntöttem, hogy mivel PC-re megvan az összes szimulátor játékom, ezért nem tartogatom a GT Sportot, PS4-en mellőzöm az autós játékokat.

    Szal' kipróbáltam, tetszett tényleg, de ezért a napi 42km-ért felesleges itt porosodnia. Ráadásul sok PS exkluzív játékom van amit végig kell még játszanom. "

    A többi szimulátorhoz azért nem tudom mérni, mert pc-n minden segítséget kikapcsolva, kormánnyal játszottam. GT-vel meg nem. De a vezetési érzet jó. Tényleg semmi bajom nem volt vele.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák