Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    Topikgazda

    Oké, valaki nyugtasson meg, hogy nem csak nekem nem jön be a Witcher 3. Még augusztusban vettem meg a GoTY kiadást valami akció miatt, és most merültem bele mélyebben a játékba (ez kb. 10 órát jelent). Ez idő alatt egyáltalán nem tudott behúzni a játék világa, története. Voltak jó pillanatok benne például a Véres Báró halva született lánya küldetés, de összességében szerintem több sebből vérzik a játék. Kezdésként pl. nem elehet megváltoztatni az irányítási szisztémát, és nekem egyáltalán nem állt kézre az alap. Aztán nincs benne fotó mód, pedig a táj kb. könyörög azért, hogy meg legyen örökítve, a loot rendszer is bénácska, a lovaglásban is van kivetnivaló (ilyen téren eddig a HZD-ben volt a legjobban megoldva a lovaglás, pedig ott se volt hibátlan).

    De mindegy, nem akarok vitát kezdeni vagy ilyesmi, csak érdekel, hogy haladjak benne tovább még, mert ezután jön egy olyan rész, ami beszippant, vagy engedjem el és fogadjam el azt, hogy hiába lett 2015-ben az év játéka, nem nekem készült? (Ezt csak azért nehéz elfogadni, mert én nagyon szeretem az open world játékokat.)

Új hozzászólás Aktív témák