Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz neduddki #544 üzenetére

    Jól gondoltam.. :-) Csak onnan a tudás.

    Így mostmár világos!!!Akkor a "cdi" ezt jelenti???
    Ma már megérte felkelni. :-)
    Köszi!

    Jaa,az is lehet..Inkább a nyugati piacra készültek ezek a 605-ösök,ott bírják szervízeltetni.
    (Az enyém is kintről behozott.)

    :-DDD
    A k&h téged is beszivatott.... Nem szeretnék csúnyát írni,de a kurva nénikéjüket!
    Én rengeteget harcoltam velük. Október 29-én lejárt a szerződésem náluk.Mindig náluk voltam és mindig egyre jobban szopattak,de úgy keményen..
    Tavaly kijött egy 14e-s levél,tavaly szeptemberen,hogy megváltozik a biztosítási díjam.Mondom bánja a fasz,nem hogy olcsóbb lenne,még drágítják 13.400Ft-ról,pedig bónuszt is léptem. A 14e még O.K. lett volna,de amikor kijött októberben a 18.800-as számla infarktust kaptam.És ami a legrosszabb,hogy már a befizetett csekkre jöttem haza,az asszony befizette.
    Majd szét robbantam.. Még reklamálni sem tudtam befizetett csekkel.De azért megpróbáltam megszüntetni ezt a lehúzást,sehogy nem lehetett.
    Annyit tudtam csinálni,hogy muszájból ideiglenesen kivontam a forgalomból 6hónapig. Így megspóroltam kb.38e Ft-ot,igaz,nem volt kocsi,de legalább addig sem fizettem ennek a senki bandának.
    Vmikor augusztusban letelt a 6hónap,onnantól még ki kellett fizetnem október 29-ig vmi 15e-t,de már szemptember elején felvettem a kapcsolatot a kotelezo.hu-val (tavaly is próbáltak segíteni/másik biztosítóval szerződést kötni,de tavaly azt semmisnek kellett venni,mert a k&h nem engedett el..).
    Most viszont időben jeleztem és már az union 24-nél vagyok ahol alig 8e-t -igen,nem elírtam ;-)- fizetek.
    Nem mindegy,hogy 8e vagy majdnem 19e. :-))
    Lépj.Válts!!! Számoltass online!! Hidd el,megéri.
    Hagyd ott azt a senki brigádot.

Új hozzászólás Aktív témák