Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    Nos akkor......még mindig csak néhány dolgot tudok elmondani, videó már csak holnap várható.
    De a lényeg, hogy ha röviden akarom kifejezni, hogy milyen a tablet, akkor azt tudom mondani (eddig), hogy teljes mértékben azt kaptam a pénzemért, amit vártam. Tisztában voltam vele, hogy nincs Tegra3 és hasonlók, de ehhez képest a sebesség teljesen jó. Néha néha megakad pár helyen (Play Store, böngésző), de csak minimális szinten. Ez persze relatív, kinek mi a minimális, a videóból mindenki eldönti majd magának.
    Egy dolog van amit eddig nem értek, hogy a YouTube alkalmazás feltelepül, de nem indul el. "unfortunately stopped" :(

    Azzal kezdtem, hogy factory reset, semmit sem bíztam a véletlenre. Még így is lengyelül volt az alap nyelv beállítva, de gyorsan átraktam angolra.

    kijelző: gyönyörű!!! (ha valakinek ez a kijelző nem lenne jó, akkor nem tudom mi)
    Quadrant: 4063
    Antutu: 8665

    GTA 3: tökéletesen fut
    1080p videó: rezzenéstelenül megy

    Mit szeretnétek, miket teszteljek majd? Amiket eddig leírtam nyilván nem az összes dolog amit megnézek, csak ha valakinek van jó ötlete jöhet :) Most hirtelen ezeket tudtam még csak megnézni.

    Írtam az Overmaxnak hogy lesz-e 4.1, erre annyit írtak: in this year! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák