Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz cousin333 #6410 üzenetére

    Csodás! :) Egyre jobban imádom az Operát! :D
    Köszi a választ! :R

    (#6401) Penge_4: fura, viszonylag jól tudok angolul, mégse zavarnak a helytelen vagy béna fordítások a magyar verzióban, de mondjuk valószínű, hogy kevésbé mélyedtem bele a témába, mint Te. Legtöbbször nem is igazán használom a különböző menüpontokat, csak ha nagyon kell, tényleg a böngészés kényelmessége, a böngésző testreszabhatósága és még sok egyéb miatt szeretem az Operát, de egyelőre nem vagyok olyan advanced user, hogy elkezdjen zavarni a szar fordítás. :)
    De leginkább arról van szó, hogy kezdettől fogva a magyart használom, így nincs igazán összehasonlítási alapom.
    "még valahogy a "not available in your country" féle internetes fasizmust kéne kiküszöbölni (a proxy és a tor lassú)" Jajj, ezt nagyon utálom, amúgy ennek mi értelme? Mi érdeke származik mondjuk a Youtube-nak abból, hogy egyre több videót tesz elérhetetlenné (alapesetben, proxy és egyebek ([link], [link] alkalmazása nélkül) Mo.-ról?
    Amúgy erre a külföldre költözés is megoldás :DDD

    Szerk.: #6412: "komoly alternatívája lehet az Operának" de azért gondolom nem állnál át... ;)
    A memóriahasználattal kapcsolatban: most kb. 30 fül van egyszerre megnyitva, de ezzel együtt normális az, hogy több mint 600 MB-ot zabáljon a memóriából az Opera?

    (még ha nem is teljesen pontos az adat, közelítőleg nem lehet nagy hülyeség)
    Nálam ma a FF egy olyan oldalnál, ami brutálisan tele van smiley-kkal és egyéb kisképekkel (konkrétan 746 kiskép gif-ekkel és png-kkel - saját hülye gyártmányom, valamit próbálgattam), meg még két megnyitott fülnél 300 megát evett. Most is megnyitottam azt az oldalt és még két fület, és mint fent látható, azért 200 megát most is kajál... :B

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák