Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz tildy #57500 üzenetére

    figyu, jövő héten lesz 10 hónapja, hogy a cégnél vagyok. eddig gyakorlatilag egy hónapig voltam 2 projekten, amiknek nettó semmi értelme (tényleg semmi: pár random manager akiknek fogalmuk nincs a témában talált pár buzzwordot és azt hiszik, hogy ha adnak vmi semmire nem használható adatot, abból mindent meg lehet oldani, azt is amit akkor se lehetne, ha jó az adat (és mindezt csak ma 3x elmondtam 45p alatt), volt mindenestől kb. még egy hónap tréning, ami egy nagyon minimálisan használt tool + egyéb random tréningek (amikről meglehetősen hosszú hibalistát írtam) és egy 3 hetet töltöttem azzal, hogy írtam egy ~8 oldalas doksit tipikus (a tréningek hiányosságaiból + egyéb jellegű hozzá nem értésből fakadó) problémákról / hibákról amivel nem csinálnak semmit.

    a maradék időben gyakorlatilag még annyi a cég számára hasznos dolgot sem csináltam, mint amit fentebb részleteztem. szerinted ezek alapján én mennyi értéket állítottam elő ez alatt a 10 hónap alatt? :D és mennyivel lett jobb a világ attól, hogy ott dolgozom? :U

    [ Szerkesztve ]

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák