Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goyo206

    aktív tag

    válasz ttpityu #27880 üzenetére

    No, én meg tök véletlenül most az ellenkezőjét tapasztaltam!
    V.mikor tavaly november környékén vettünk a piacon egy pumpás AirWick Fresmatic-ot (ez az automata pumpálós légfrissítő). Kb. 1,5 hónapot bírt folyamatos használat mellett (nem az elem!), most fogyott ki, gondoltam mivel nem fogok a piacon járni, megveszem az első utamba esőt. Lidl-ben nem volt, utána volt még dolgom a Penny-ben, így megvettem ott, ugyanolyan illatút, mint ami volt eddig és semmi! A piacossal olyan intenzív illata volt, h. legkisebb gyakoriságra volt állítva, az új, bolti verzsönnél meg max-ra tekert állapotban sem nagyon éreztem semmit! Olyannyira, h. ki kellett vennem, h. egyáltalán van-e illata? Most mit csináljak? Cumm, 90%, h. legközelebb megveszem a feléért a piacon! ;)
    Persze ez csak egy éppen aktuális személyes tapasztalat, természetesen sütöttem már meg a kezem piaci cuccal, pl. Mach 3 pengét semmiképpen ne vegyetek ott!! Iszonyatosan sokkal olcsóbb, így gondoltam megéri a kockázatot. Az egy igazi gagyi!
    A mosóporba én belementem volna múltkor, de szerencsére ott volt párom is... :DDD Lebeszélt és nem vettünk végül! Ahogy hallom Pepe tapasztalatát, nem volt rossz döntés!
    Kínaiaktól mondjuk elvből semmit, lesz@rom, h. jó-e, v. sem! Inkább 2-szer annyit adok akár ugyan azért is, de legyen magyar akinek kis bevételt csinálok!
    Igaz ez más, de ami miatt: kis magyar eladó a bódéban, sürög-forog, ugrál, úgy jár a vevő kedvében, miközben a munkáltatói a kis sárga bácsikák meg 4-en, 5-en kártyáznak a sátor közepén! Na meg a qrva anyátokat (már bocsánat!)! Szóval én azóta még a sorra se megyek be, mert nem akarom felhúzni magam! :B
    (#27882) zsolti1902 ---> igazán nincs mit!
    Én ezekkel szemezek: Eneos
    GM-gyári Opel
    Forensistől még jobb áron találtam itt a Total Quartz-ot! :R

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Új hozzászólás Aktív témák