Hirdetés

Aktív témák

  • essexboy

    senior tag

    válasz Leeza #19776 üzenetére

    Köszi :C

    Én se kívánom senkinek azt az esetet amikor mindenki tud róla, csak te nem... olyan kínos lehet néhány filmben is van ilyen mikor mindenki néz, utána nevet valamin amit te nem tudsz és olyan frusztrált lehet az egyén olyankor... :(

    Nemtudom hogy itt olvastam vagy havertól halottam, de az tény hogyha 3-4srác van összezárva egy kolis szobában az kb haverok mind viszont ha a lányokból nézel meg egy ilyen négyes szobát lehet hogy mind a négy lány utálja egymást viszont kívűlről legjobb barátnőknek mutatkoznak...ebből látszik hogy általában kik tartanak össze...

    Egyik ismerősöm keresett albérlőtársat kérdezem hogy lányokat fogsz keresni, erre azt mondja hogy fiút, mondom te hülye vagy..erre mondja ő hogyha valakit felhozok akkor egy srác nem fogja elmondani a bnőmnek viszont ha egy csaj akkor megvan az esélye...pfff..(előzménye: 3 éve járnak a barátnőjével és rájött hogy csalja ő pedig hűséges volt, ő meg most minden adott helyzetet kihasznál, miközben járnak..ki érti ezt.. :U )

    erről jutott eszembe egy vicc.. ha nem haragszotok el elmondom..

    Egy házasodni készülő srác elmegy a rabbihoz és megkérdezi a rabbit:
    -Mester, házasodni készülök és van két lány aki közül tudok választani. Egyik nem szép, viszont hűséges a másik nagyon szép viszont néha másfelé is kacsingat..
    -Fiam, döntsd el magad melyik a jobb. Megosztani egy tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap sz*rt egyedül?

    Elnézést ha valakit megsértenék :B

    essexboy

Aktív témák

Hirdetés