Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz Hunbeast87 #3607 üzenetére

    Az a helyzet hogy nem ismerem a programot, hogy mit is lehet belőle kihozni, lehet hogy a Unity-vel (csak az bérleti díjas asszem) jobban jár az ember mert úgy tudom az animáció kezelése valamint ezek kombinációja, meg a játékmotor maga elég barátságos, de meg kell nézni mit lehet ezzel összehozni, hátha van rá valami példa játék ami ezzel készült. Nem tudom milyen díjat kell pl. fizetni az Unreal SDK után....

    [ Szerkesztve ]

  • icemad

    nagyúr

    válasz Hunbeast87 #3607 üzenetére

    Én megvettem, összeraktam egy alap pályát csk teszt szinten. Dimbesdombos talaj, néhány hegy, fák, épületek, és itt lehet mászkálni fps nézetben. Kb. 1 órát szórakoztam vele, és azt kell mondjam, hogy nem rossz. Persze csúcs grafikát nem kell elvárni, de akinek van türelme és kitartása, hogy megtanulja ezt a programot, az érdekes dolgokat is összehozhat vele. Bár itt is igaz, hogy több ember jobban halad, szóval baráti társaságok is szórakozhatnak vele. Sajnos odáig nem jutottam (még...), hogy tárgyakat és ellenfeleket is lepakoljak, úgyhogy a fizikáról airól még nem tudok nyilatkozni. Az viszont már most látszik, hogy egész komplex dolgokat is lehet vele csinálni. A honlapjukon vannak nagyon hasznos tutorialok, youtubeon is találtam pár videót. Ja, és a honlapról lelehet tölteni egy free demot, azt megnézheti, akit érdekel.

    A másik bundle (az rpg maker) is érdekes. Vagy 10 éve szórakoztam vele utoljára. Abban nagyon gyorsan lehet nagyon jó játékot csinálni, kő egyszerű a kezelése, de ha nincs a játékhoz egy jó története az embernek, akkor el se kezdje.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák