Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz eszement24 #6674 üzenetére

    Személyfüggetlenül szemezgetve az ökörségeitekből:

    "Egyszerűen, ahogyan anno fizettem egy Videoton színes TV-ért, ma már nem tenném meg, mert eljárt felette az idő.."
    Ha egy Videoton színes tévére vágynál, bizonyára mégiscsak fizetnél érte. Vagy azt is ingyen várnád?
    Ha egy régi játékot akarsz használni, azért miért derogálna pénzt adni?

    "És lehet, hogy téged nem zavar, hogy ha egy játékot 36x próbálnak eladni, minket igen."
    Hogy érted, hogy többször próbálnak meg eladni? Úgy, hogy folyamatosan árulják? Mégis, mi baj ezzel?
    Vagy személy szerint neked akarják eladni azt, amit már megvettél korábban, és kényszerítenek az ismételt vásárlásra? Mert az tényleg kellemetlen lehet. :)

    Képtelen vagyok megérteni, hogy szerintetek miért kéne x év múlva valamit ingyen osztogatni.
    Technikai elavultsága ellenére is szeretnéd, tehát valamiben azért csak megállja a helyét a cucc, nem? Ha pedig valami érték számodra, miért merül fel, hogy ingyenes legyen?
    Tudom, hihetetlen, de születnek új emberek, új generációk, akiknek minden új, lehet, valakinek talán épp megtetszik az adott játék, és szeretné megvenni és birtokolni azt. Miért zavar ez bárkit?
    Ahogy zenéken, filmeken, a játékokon is emberek dolgoztak/dolgoznak, szerintem a munkájuk nem lesz értéktelen az idő múlásával.

    Off, de én pl egy ilyet szeretnék, pedig jó elavult már, lassan 50 éves konstrukció, szerintem a gyalogos és utasvédelmet is pont egyformán leszarták benne, a CO2-kibocsátását tudni sem akarom, de mégsem tudok ingyen hozzájutni sehol. :(

Új hozzászólás Aktív témák