Aktív témák

  • Furky

    őstag

    válasz Panthera #5089 üzenetére

    Nem tudom, hogy olyan oldal-e, de igencsak gyanús, hogy regisztrációhoz kéri az MSN címedhez a jelszót is. :))
    Ez a messenger cím letiltódott dolog érdekes. Kb. 3 hete én is belefutottam hasonlóba, legalábbis az error code-ra rákeresve itt-ott azt irogatták, hogy letiltották a címem. De baromság volt, és erre az error code-ra akkor senkinek semmi értelmes válasza nem volt, vagy ötlete, keresgéltem eleget külföldi oldalalkon is, de semmi értelmes.
    A jelenség a következő volt: egyszer csak nem tudtam bejelentkezni ezen a gépen az adott címembe, mert a szolgáltatás pillanatnyilag nem elérhető, próbáljam később. Az error code alapján írták, hogy letiltották, csináljak úgy címet, mint ahogy ezt már fentebb írtam. Szóval ennek ellenére Live ID fiókomba be tudtam lépni, másik gépen szintén be tudtam lépni MSN-be, ezen a gépen egy másik címmel be tudtam lépni. Ergo elvileg minden adott volt, hogy menjen, de valamiért mégsem ment. Mivel aznap álltam át Vista-ra, ezt erre fogtam, hogy valami itt kavarhatott be. Pár óra alatt újratettem mindent, és a probléma is eltünt. Azóta nem kerestem rá az error code-ra, lehet találtak már rá megoldást... :U

Aktív témák