Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz rumos14 #4717 üzenetére

    Igen, ezt tanúsíthatom, az MX300-nál roszabb fülhallgatüm még nem volt, ráadásul olyasfajta műanyagból van, ami hidegben teljesen megmerevedik és rá kell hajtogatnod a nyakadra (afrikai ismerősök nem panaszkodtak erre a problémára...). Szerintem ha olcsó füles, akkor Sony Fontopia (nem Fontopid volt régen?). Sok mély és magas és mély és magas és...szóval kevés közép, de jó. Nemrégiben elkezdtem nézegetni alternatívákat, amikor sikerült kikötni a Shure cuccainál, s egyet-kettőt teszteltek német pc lapok/audio lapok és nem mindegyik (pld. a nálunk 100e Ft-ért kínált) hozta a maximumot.
    Itt is igaz, ha jó az anyag, nem nagyon hiszem, hogy rosszul éreznéd magad tőle, bármiből is szóljon (Sokol rulz :) )
    Elsőnek a Bad Religion - No Control lemezét hallgattam meg, csak hogy érezzem, mit jelent jó cuccon a szar tömörítés (nekem sajnos csak 128 kbitben van meg), de azt hiszem maga az alapanyag is rossz lehetett. Ugyanígy nem tudott mit kezdeni Edith Piaf 50 éves felvételeivel (azért a digitális hangfeldolgozás sem képes csodákra), de Andreas Wollenweider 320 kbiten tökély (tök éj? neeeeem :)) ) Olyan jó kis szkizofrén állapot ez az önmagamnak beírogatás, miközben másvalakinek írok :) Bocs rumos, sok volt a ződ tea.... ;)
    Sok szó mint sokszáz: hanganyag-fülhallgató-lejátszó. Véleményem szerint ez a minőséget meghatározó sorrend.
    Várom a véleményeket!

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák