Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lehengerlo

    csendes tag

    válasz szabi__memo #3110 üzenetére

    Sziasztok olvasgattam a fórumot hogy milyen ajánlatok is vannak itt fent létezik e olyan mint ahova én beléptem... egyik barátom ajánlásával jutottam el arra az oldalra amin keresztül beléptem a flottámba. Én először és utoljára is itt találtam a legjobb ajánlatra magánszemélyek részére is, előtte még nem is hallottam olyat hogy magánszemélynek is lehetősége lenne ilyenre. Én egyszerű hétköznapi dolgos ember vagyok ...nincs semmilyen vállalkozásom és a munkahelyem sem olyan ami ilyen lehetőséget biztosítana számomra, így eddig eléggé diszkriminálva éreztem magam jó ajánlatok tekintetében. Tehát szó mi szó beléptem fizettem kauciót is amit láttam sokan nem értettetek minek is azt ha a szolgáltatóval vagyunk leszerződve. A válasz egyszerű igaz hogy a szolgáltatóval szerződünk de ez akkor is egy flotta ahol nem engedhető meg hogy valaki ne fizesse ki a számláját pláne ha ennyire kedvező díj csomaghoz jutunk ugyanis az kihatna a flottára persze ezt egy nagy flotta nem engedi és befizeti a fennmaradó összeget a szolgáltatónak helyettünk. Ezért is fontos alap kérdések mekkora flottába lépünk és mennyi ideje üzemel a flotta mivel az ilyen buktatókat csak egy nagy flotta bírja ki... Mellékesen megjegyzem én sem értettem eddig ezt ilyen szinten de kiokosítottak ezért veletek is megosztom hátha segít benneteket jó döntést hozni. Nos ami nekem bevált csak azt tudom nektek is ajánlani. Ez az az oldal amit én is ajánlás útján kaptam és most úgy is adom tovább: [link]. Remélem segíthettem.

    [ Szerkesztve ]

  • lehengerlo

    csendes tag

    válasz club1 #3207 üzenetére

    Sziasztok gondoltam hogy reklámnak fogjátok gondolni pedig nem az volt a célom itt mindenki megosztja a saját tapasztalatait ahogy én elolvastam eddigiekben a fórumot. Többször néztem rá de tény hogy ezidáig nem regisztráltam.
    Szerettem volna megosztani veletek az én tapasztalataimat ennyi és nem több volt a célom! Amennyiben nem gondoljátok hasznosnak a kommentemet nyugodtan töröltethetitek vagy törölhetitek nem tudom pontosan hogy is működik.
    Még egy dolog "club 1" lehet hogy rosszul fogalmaztam és ezért nem értetted meg akármilyen flottáról is beszéljen az ember és akárhogyan is csak a szolgáltatóval vagy leszerződve minden flottának van egy tulajdonosa valószínlég egy nagyobb cég. A cégen belüli flottába ha belépnek magán emberek akik nem fizetik a számlájukat akkor a cégen verik el a port. (nekem például a szolgáltató számlájára kellet a kauciót felfizetnem.).
    További szép napot.

Új hozzászólás Aktív témák