Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    Topikgazda

    válasz energy4ever #82044 üzenetére

    En ennyire nem itelem el, mert mas markaknal is bele lehet szaladni(es bele is szaladtam) csunya dolgokba alkatresz ellats teren.
    Keewaynel azt tudom, hogy altalanossagban a legtobbet eladott tipusokhoz a tipus megjelenesetol szamitva 10 evig az alkatreszek nagyresze elerheto. Legalabbis a gyari alkatresz webahopjukat elnezve azert regebbi modellek nagyreszehez is van kopo-fogyo cucc.

    Amugy szamomra ezzel majdnem egyenerteku az is, ha egy markahoz 8-10-12 evesen lehet meg gyari alkatreszt kapni, de olyan aron, mint amikor a motor ert 1.2millat. Pl egy automata szivato 60e-ert, vagy teleszkop becsuszoszar 140/par, meg 14-15e egy karbi tuszelep. Egy 250e forintos robogonal.
    Ameddig az ujabb modellekrol nem volt elso-masod kezbol megbizhato forrasbol nagyon sok infom, addig nagyon negativan alltam hozza altalanositva en is.

    Ha szigoruan igy neznenk, akkor nem szabadna 3-4 markan kivul masnak letezni, mert “hulladek”.
    Lehet errol vitatkozni, de szerintem felesleges, mert nem minden fekete es feher.

Új hozzászólás Aktív témák