Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gryff

    csendes újonc

    Alaplap - ASROCK Z370M Pro4
    Processzor - INTEL Core i5-8400 2.80GHz 1151 300 BOX
    Memória - CORSAIR 16GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz CL15 KIT CMK16GX4M2B3000C15W
    Merevlemez - TOSHIBA P300 1TB 3.5" 7200 rpm 64 MB SATA 3 HDWD110UZSVA
    SSD - SAMSUNG 250GB 860 EVO SATA 3 2.5" MZ-76E250B/EU
    Optikai egység - LG GH24NSD1 fekete OEM
    Ház - AEROCOOL Aero 800 fehér
    Tápegység - BITFENIX Formula 450W
    Processzor hűtő - ALPENFÖHN Ben Nevis

    Videokártya -

    GIGABYTE GV-N1080G1 GAMING-8GD GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X G1 Gaming PCIE

    MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 PCIE

    MSI GTX 1070 GAMING X 8G GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 PCIE

    Sziasztok!

    Új gépet akarok összerakni és nem értek hozzá.... Az a baj, hogy nem tudom, hogy egyáltalán jó-e amiket összeraktam, de az alapján van amit a gépösszerakós topic ajánlatai alapján sikerült összehozni... szóval remélem igen.. és mivel a videó kártyán vagyok legjobban elakadva ezért ide írok.

    Szóval felsoroltam 3 videókártyát amit az iponból néztem ki. Az lenne a kérdés, ha jó az összeállítás, akkor... egyáltalán érdemes kiköhögni a pénzt arra az 1080-asra?(még pont beleférne) vagy valamelyik kisebbel jobban járnék?
    meghogy egyáltalán jó-e ahhoz a procihoz vagy ahhoz már abból is jobb kéne? (amire már nem futná az 1080 mellé az biztos)

    A monitorom 1920x1080. Játékra lenne. Egyelőre a Monster Hunter Worldhöz, de aztán még ki tudja. Az ár olyan 190ig megy...iponnál talán ez volt a legolcsóbb 1080 8GB-os amit találtam és elvileg az ajánlottnak megfelelő tipus (Giga G1..az ezaz ugye? X) )

  • Gryff

    csendes újonc

    válasz kolopele #111223 üzenetére

    Köszi nagyon! Akkor lehet azaz msi lesz bár asszem az 10k-val még drágább... :D vagy elgondolkodok, hogy lemegyek 1070re akkor már tényleg.. majd meglátom.

    snecy20

    Oh, oké...Köszi. Inkább hosszútávra. Akkor kiköhögöm az 1080-as msi-t inkább.

    [ Szerkesztve ]

  • Gryff

    csendes újonc

    Hú hát... igen... Valószínűleg sokat spórolnék azzal is, ha kinézném mi hol a legolcsóbb, de nekem azis segítség, hogy iponban összerakják...Meg a zűrzavar, hogy mit honnan rendeltem, ha mindent máshonnan..

    Procival meg amúgy úgy vagyok, hogy esetleg, majd egyszer újítom vmi dupla annyiba kerülőbe...szóval most azt a plusz 10k-t se ölném már bele, ha azt mondtátok, hogy jó az ami már ki van választva.. :D

    A külföldről rendelés meg megint nem az én világom.. :D Most jelenleg bankkártyám sincs...

    Tápegység ajánlott minimáls teljesítménye: 500 Watt
    Akkor viszont nagyobb táp kell ha ezt a phoenixet veszem mégis?

Új hozzászólás Aktív témák