Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atomanti19

    aktív tag

    Sziasztok!

    T-Home netmánia M internet előfizetésem van 20Mbit/s letöltési 1Mbit/s feltöltési sebességgel.Eddig egy D-Link DIR-615 ös routerem volt de egyáltalán nem voltam megelégedve vele.A napokban tönkrement így aktuális lenne egy új darab.Maximum 12-14 ezer forintot tudnék rákölteni, persze ha van megfelelő olcsóbban is az is tökéletes.

    3 számítógépet(2db ot vezetékkel 1 db ot vezeték nélkül)
    1 iPad tabletet (Wifi)
    2db telefont (Wifi)
    szeretnék csatlakoztatni: -Asztali PC: -multiplayer játékok(Arma Crysis BF3 Warframe stb)
    -online filmnézés
    -torrentezés
    -Ide kellene a legtöbb kakaó, gyors és stabil legyen
    a kapcsolat
    -Ethernet kábellel csatlakoztatnám
    -Laptop1: -webböngészés
    -torrentezés
    -Ezt nem használnám egy időben az Asztali PC vel
    -Ethernet kábellel csatlakoztatnám
    -Laptop2:-Korlátozott le és feltöltési sebességet adnék neki
    vezetéknélküli kapcsolatban.Fontos lenne hogy ne
    okozzon semmilyen sebesség csökkenést az
    Asztali PC nek. De ugyanakkor webes felületeken
    legyen jol használható youtube on zenét lehessen
    hallgatni.

    Sok garancia max 12-14eFt! Legyen rajta USB amiről lehet torrentezni és stabil sávszélességet biztosítson ezeknek az eszközöknek! Köszönöm!

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    válasz proradeon #28042 üzenetére

    Köszönöm!

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nekem is 50/30 alap digim van. Ehhez keresnék routert. Vezetéken 1 laptop, wifi-n is egy laptop és két mobil csatlakozna. A lényeg hogy működjön és ne csökkentse a sávszélességet. Jó lenne minél olcsóbban, csak bedugni kelljen és menjen vagy 3-4 évig :D
    Előre is köszi!

    Üdv!

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    Sziasztok!

    15/1-es T-Online ADSL-hez szeretnék routert venni. Eddig egy WDR3600-at használtam ami mint kiderült tök fölösleges. Illetve valószínű hibás, mert bármit csinálok a LAN hálózaton őrült magas a pingem, ha megy a Wifi-is.(ha van rá csatlakozva eszköz ha nincs)

    Elvárások: 2-3 mobil eszközt bírjon el Wifin miközben LAN-on egy asztali gépet kellene kiszolgálnia. A lényeg az, hogy az asztali gépnek kell a sávszélesség tehát jó lenne ha a Wifis teljesítményt le lehetne szabályozni a lehető legminimálisabbra. Leváltsam a WDR3600-at gariban egy új működőképesre? vagy másfélére van szükségem?

    Köszi!

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    válasz Gubek-Einste #40480 üzenetére

    Hogyan kezdhetném a hibakeresést? Eddigi tapasztalataim a hibával kapcsolatban:

    -Ha csak a modemről kapja LAN-on az asztali a netet akkor minden rendben.
    -Routert utánakötve is üzemel de x idő után lefelezi/negyedeli a LAN sebességet és a 22-30 as pingből lesz 600-700. Ezt nem tudom eseményhez kötni! Ha van eszköz csatlakoztatva a Wifire ha nincs megtörténik.
    -Mindeközben a Wifin zavartalan a jelkommunikáció és mindvégig az is marad.
    -Átmeneti megoldást jelent ha a hardveres kapcsolóval kikapcsolom a wifit kb fél percre, majd vissza ilyenkor helyreáll a sávszélesség és a ping is visszaesik 20-40 re.
    -Router teljesen gyári illetve hónapokig kifogástalanul tette a dolgát.

    Nem vagyok nagy szaki a témában, így nem tudom mi lehet a gond. De nem jelentene megoldást ha valahogy másodlagos prioritással kezelné a WLAN hálózatot? Bocs az offért.

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

Új hozzászólás Aktív témák