Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macska

    tag

    válasz maestro87 #1437 üzenetére

    Akkor viszont egyértelmű, hogy komoly gyorsulás csak 32GB-tól várható el. Futva olvastam el a cikket, és nem figyeltem a 16GB-ot. Az olvasási 71MB/sec miatt.

    Eddig nem volt egyértelmű, hogy csak a 8GB lassabb, és 16,32GB-nál van esetleg gyorsulás. Komoly gyorsulás akkor ezek szerint 32GB-tól várható el. Valamint az én rossz 32GB Silicon Blaze B10-em 20,7MB/sec írt USB 3.0-án. Jó hogy jelezted, mert ez is plusz infó.

    LG cuccaim vannak, és sajna a média lejátszóm nem ismeri fel a 3.0 Blaze B10-et, a Blu-ray DVD-m pedig elég nehezen. A Plazma TV sem ismeri fel. Tehát bár USB 2.0 kompatibilis, USB-vel rendelkező média eszközökön necces lehet. Nem tudom, hogy a 32GB, vagy az USB 3.0 okozza a gondot. Legfeljebb ezt a részt kihagyom, bár be volt tervezve használatra ide is. Most jutottam el idáig. :D Néztem az USB 2.0 32GB pendrivokat, drágábbak mint a Silicon Blaze B10. Szóval, marad minden így, ahogy van, egyenlőre.

    Esetleg, ha valakinek van tapasztalata, 32GB-os 3.0-ás pendrive, bármilyen típust tekintve USB-s média eszközökön való használat tárgyában, írhatna tapasztalatot, mert lehet, hogy az LG és a Blaze B10 USB 3.0 nem szereti csupán egymást. A Silicon Blaze B10-em alapértelmezett NTFS-ben van formázva. Az ExtFAT-tot kipróbáltam, nem jött be. FAT32 nem jó, szükség van a nagy file méretekre. Ez csak tipp volt, sajna nem jött be.

    Egy hülye ötlet jutott eszembe. Megvárom, míg a Silicon Blaze B10 kihűl teljesen, és így azért, kicsit várva felismerte a BlU-RAY, és a média lejátszóm is. Azért elég bizonytalan a dolog. :D

    Holnap azért megnézem a szomszéd A-Data s102 3.0 USB pendrive-jával is, a média eszközeim USB porton való működését.

    [ Szerkesztve ]

    macska

Új hozzászólás Aktív témák