Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blash

    tag

    válasz Rayce #90794 üzenetére

    "Az AOC Q27P1-ről van valakinek bármilyen infója? Itt a fórumon se találtam keresővel és máshol sem láttam eddig."

    En sem talaltam semmit sem errol a tipusrol, de multheten hasznaltam egy kicsit. A kepevel olyan sok bajom nem volt, nekem csak a nagyobb felbontas miatt kellett, hogy tobb ablak elferjen egymas mellett, amihez me'g mindig nem eleg a 2560x1440-es felbontas, valami 4K-s jobb lett volna. De egy 24-es melle teve, joval nagyobb, meg jobban is elferni ezen a felbontason.

    Amennyire remlik, nem volt bajom a betekintesi szogekkel. A matt feluletet szeretem mind a kepernyon, mind a burkolaton, ez meg pont ilyen. Kicsit bevilagit nehol fekete kepnel, de ez csak a win 10 fekete asztal kepen tunt fel. Kalibralassal es hasonlo dolgokkal biztos elvezhetobbe lehet tenni a kepet, ilyesmire nem volt modom, csak intuitivan allitgattam a kontrasztott es fenyerot... Azt nem neztem, hogy pwm vezerlesu-e, de nem faradt jobban a szemem ezt nezve, mint maskor. Dual link dvi kabellel tudtam csak nativ felbontassal hasznalni, mert a pareves Zotac Gt 630-on csak dvi es mini hdmi kimenet volt. Kiprobaltam egy mini hdmi-hdmi atalakitot, de azzal csak full hd jel kerult a monitorra, de amugy sem fert volna el a dvi kabel mellett ez az atalakito, szoval jobb volt a dual link kabel. Persze ilyet nem adta hozza, csak displayport es hdmi kabeleket...

    Ami nem tetszett, az az osd menu kezelese, bar lattam mar rosszabbat, kenyelmetlenebbet is, de csak nem olyan, mint a Dell P2414H monitoromon. Fuggolegesen nagyobb tartomanyban allithato, mint ami ott volt par 24-es, de kicsit instabilabb is, nekem ugy tunt, hogy nem fuggolegesen all, foleg, ha van mellette kozvetlenul egy masik monitor is. Szoval lehetne stabilabb, de ha nem mozgatod meg nincs mellette masik monitor, akkor valoszinu, hogy ez fel sem tunik. Van hangszoroja is, ezt el is felejtettem kiprobalni. Vegulis 60-63 ezer korul egesz jo, elgondolkodtam azon, hogy kene egy itthonra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák