Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz LanyUs #28998 üzenetére

    én a sajátomról tudok beszélni, 0 foknál max mosolyog, de tényleg:) amikor már megindul a hangja, az legalább -5 fok, 10-nél már azt mondom tényleg messze nem merjti ki a halk fogalmát, és -15 alatt már "traktorosodik"
    persze ehhez hozzá tartozik, nálam 27-30 fok target volt mindig, utóbbi kb 3 héttől eltekintve
    és arra a 100lég m3-re akkor mértem 1kw körüliértéket, mikor -15-20 fok volt előző télen, és ebben 160w-os fűtőszál is benne van
    a "h" óra pedig igazolja ezt, szóval nem lehet mérési hiba
    falon van egyébként, sztem nem olyan gumibakon ami szóba szokott jönni, műanyag-gumi átmenetű talpaknak vélem ami a konzol alatt van
    egyébként az egyik srác takarítás közben "rángatta bőszen", h nézzük meg mit változik a rezonancia, utóbbi pár hétben vettem észre olyat, mintha a lapátok egy drótba érnének, ami nyilván nem lehet, rég szétvágta volna, a de a srác átnézte lámpával is, por viszont volt a kültéiben sok, lehet attól jött a hang, v 1-2 kisebb falevél beleugrott, fedett helyen van, de "szélsarok", nagy levél biztos nem tud belemenni, de kisebbek lehet, és valszeg attól volt néha olyan hangja
    egyébként ez nem családi ház, pesti falu, üllői úttól 30m-re kb, de a házak nagyon lefogják a város zaját, persze nem nullára, de lehet extra csendes környezetű családi háznál hangosabbnak érezném

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák