Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Szeretném megosztani keserű tapasztalataimat egy Fractal Design Define 7 házzal kapcsolatban.
    Azért esett erre a házra a választásom, mert ebben - a termék honlapja és kézikönyve szerint is - elhelyezhető egy darab 5.25 inches meghajtó. Hát nem. Konkrétan nem lehet rögzíteni, a kis hangyaf*sznyi elfordítható lemez, amely a meghajtó rögzítését hivatott megoldani, nem ér el az első lyukakig a meghajtón... :W Mellesleg ha elérne is, nem túl korrekt a rögzítés egy ekkora meghajtó esetén, kettő darab ponton. De nem ér el.
    Ezért vettem ezt a házat (ha tudom, hogy nem megy bele egy DVD meghajtó, elég lett volna kisebb is). Rettenetesen dühös vagyok, annál is inkább, mert kicsúsztam a 14 napos elállási időből (drágulásra számítva megvettem nyaralás előtt, aztán más ház körüli teendők jöttek, mielőtt belefogtam a szerelésbe).
    Az már csak a hab a tortán, hogy feleslegesen túlbonyolított, nehezen szerelhető (egy darab 3.5 colos meghajtóhoz belső takarólemezeket, mint tökéletesen felesleges dizájnelemeket kell eltávolítani stb.), rendkívül módon túlárazott házról van szó.
    Soha többet nem veszek semmit sem ettől a gyártótól.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés