Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyborg

    őstag

    válasz energomatt #432 üzenetére

    Ennek a hsz-nek se füle se farka, már ne is haragudj, pont olyan, mint amilyen a hozzászólásaidnak a többsége!

    Nem nagyon értem, mit akarsz ezzel most igazából, cáfolni, amit írtam, vagy alá támasztani, vagy csak szimplán kötekedni, mint ahogy általában?
    A kérdező ezt a két típust kérdezte kifejezetten. Tesztekben dícsérték, és ajánlották a Honor Band 4-et, és, ha az előd jó volt, miért rontanák el a következőt? Én pusztán leírtam, hogy miket találtam különbségeket, amiket mérlegelve dönthet. Nem akartam semmire rábeszélni, nem győzködtem semmiről, csak leírtam a véleményem. Ez nem azt jelenti, hogy neki is azt kell venni, ami nekem külsőre jobban bejön.

    Nem akarlak elkeseríteni, de pont erre találták ki a fórumozást, hogy, ha valamiben bizonytalan vagy, vagy valamire kíváncsi vagy, meg tudod beszélni másokkal fórumon, véleményeket, tapasztalatokat tudsz cserélni másokkal, mielőtt beleugranál a vásárlásba, hátha esetleg valami elkerülte a figyelmed korábban.

    Ha csak ennyit tudsz írni, hogy "önálló döntés alapján és nem mások biztatására várni", márpedig általában csak ennyit írsz, de nem írsz semmi érdemi választ az adott kérdésre, ami esetleg előrébb vihetné az ügyet, inkább ne is írj semmit, csak olvass. Nem kell feleslegesen gyűjteni a hsz-eket.

Új hozzászólás Aktív témák