Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sedios

    tag

    Sziasztok,

    tegnap vásároltam egy Microsoft Comfort Mouse 6000-et. Nem vagyok teljesen biztos, hogy ez megegyezik az első hsz-ben levő opcionális lézeres egerek rovatban szereplő microsoft 6000-es darabbal. Viszont szeretnék mindenkit lebeszélni róla, a középső billentyű (scroll gomb) kb. fél másodperc késéssel dolgozik.

    Csak remélni tudom, hogy visszaveszik :O

  • sedios

    tag

    Sziasztok,

    most, hogy túl vagyok egy elhibázott vásárláson ([link]), ismét szeretnék rágcsálót vásárolni.

    Bár első alkalommal is próbáltam az első hsz. alapján dönteni (csak picit optimista voltam azzal kapcsolatban, hogy hasonló névvel hasonlóan jó egeret csinál ugyanaz a gyártó), viszont lézeresből nem sok választási lehetőség van, és azokon belül is kb. csak kettőt találtam meg boltban (iPon és árukeresős oldalak). Név szerint a Logitech G500-at (14.6k huf) és a G9x-et (16.2k huf). Ezek szuper egerek, de semmi szükségem súlyozásra, ennyi gombra, funkcióra, és így már bevallom, hogy egy picit az árát is sokallom. Eddig kétezer forintos noname egerekkel (lézer) jól elvoltam, csak a mostanit kábelével lerántottam a földre, és azóta duplán kattintott, így ki kellett kukázni szegényt. Eszembe jutott, hogy ezalkalommal egy minőségibb darabot vennék, de valahogy nem találok semmit a 2k és a 15k forintos kategória között.

    Játszani ritkán szoktam, de akkor is casual szinten, gyors fejes osztogatás, profi játék nem szempont. Netezésen kívül szoftvert fejlesztek. Az elhibázott vásárlásom óta az is fontos szempont, hogy ne késsen fél másodpercet az egérgomb :DDD. Utálok elemekkel szórakozni, ezért vezetékest preferálom, de ha ez esetleg kizáró ok lenne, akkor vezeték nélkülivel is meg tudok barátkozni. Ami még szempont, hogy nem szeretem az egérpadokat, viszont az asztalom lakkozott/érdes felületű, egérnek nem ideális. Emiatt - jelenlegi tudásom alapján - a lézeresek valók nekem (javítsatok ki ha tévedek), viszont az első hsz. alapján csak 15k-ért tudok használhatót venni belőle.

    Igaz ez a feltételezésem? (És ha nem, tudtok esetleg ajánlani a fent ismertetett preferenciáknak megfelelőt?)

Új hozzászólás Aktív témák