Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz kenand #354 üzenetére

    azért fogós a történet, mert nem ártana ha a tv-re kötött készüléken (htpc, vagy akármi) tudnám futtatni a rocksmith nevű játékot....

    elmondom kicsit kerekebben, miert agyalok rajta régóta de nem látom a legköltségoptimálisabb megoldást :)

    Van 1 lapostv, meg 2 notebook, a tv még fél-okos változat, de jó a képe, nem cserélném, a notik meg mindkettő kb 6 éves, szóval nem erőművek....asszony sajátja, enyém.
    Max letöltésre és netezésre használjuk (kb 95%-ban), néha néha officera, de mivel kevés a fizikai hely a lakásban, meg már elég nyűg is folyamat az asztalnál ülni egy index vagy facebook átfutása miatt, már nem nagyon kapcsolgatjuk be.

    Egyedül én szoktam a saját notimon rendszeresen Yousician + rocksmith progikat futtatni, naponta.

    Szóval amit csinálni szeretnénk ezekkel a cuccokkal vagy utódaikkal a jövőben:

    - néha simán leülni a kanapéba, tv bekapcs, és tv-n Kodival vagy Plexivel nyomatni a saját médiatárból filmeket, sorozatokat
    - alkalomadtán odaülni és lehetőleg tvről játszani 1-2 óra rocksmitht (notiról elég macerás, tv-n a nagy képernyő miatt sokkal élvezetesebb, viszont kell hozzá USB csati mivel egy speckó külön gitárkábel kell hozzá)
    - valami egyéb eszközt megragadni, aztán néha híreket átolvasni, facebook, viber, stb.
    - egyéb eszközökről letöltest elinditani (vagy akár telorol mir ehazaerek), a nagy kapacitású vinyóra aztán rögtön tvről nézni

    Ami nekem most működőképesnek tűnne: asrock beebox + nagy kapacitású merevlemez bele, aztán mehet a menet (egyedül a rocksmitht nem tudom 100%-ra hogy vinné e) + notikat eladni és mondjuk 2 db 10 col körüli windowsos tabletet beujitani helyettük

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák