Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz bluyoo #58090 üzenetére

    Köszönöm a választ

    "Hát ez a dVGA-tól is erősen függ hogy mennyire korlátoz, de ugye képbe került a PCI-E 3.0 (a megfelelő CPU-val és VGA-val) ami már 2X akkora sávszéllel képes dolgozni."

    A cpu elsőre egy i5 2500k lesz talán i7 2600k szóval ahhoz igazán 3.0-at támogató dvga nem hiszem hogy való(nem is hogy való mert lehet tenni mellé, csak nem biztos hogy kiszolgálná, bár ingen erős cpu még mai nap is mindkettő).
    Inkább úgy érzem hogy a 3.0 az inkább ivy 3570k, 3770k, és 4770k-hoz való. 4770k meg nem veszek majd ha kicsit összeszedtem magam+ hozzá z87 lapot.
    Amit írtam két lapot ugye a rog maximus IV az 28k, a másik pedig egy asus p8pz68-v pro pci-e gen 3.0-as 24k. Z68-as maximust nem találtam, ezért is van a p8pz68-v pro teljesítményben szinte azonos picit gyengébb a cpu fázis ellátása 8-helyett ami a rog-é, 12 de nagyon jó lap.
    Az intel smart response nem hátrány ha van, mert ssd lesz a gépben nem egy több raidbe.
    Kártyák sajnos csak nvidia grafikára és tervezésre, mivel a driverei jobbak az adott grafikai alkalmazáshoz(kb gtx 680-780 szintű).
    Ati ilyen téren képtelen normális drivert írni.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák