Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anytime

    őstag

    válasz bluyoo #44797 üzenetére

    Sziasztok!

    Biztosan az agyatokra megyek és talán nem is minden OK nélkül:)

    Akik eddig segítettek, már nem mutatkozom be és a konfigot sem írom le újra (egyébként is ott van a cuccok leírásban) és a rigolyáimat is ismerik már.

    Újabb problémába ütköztem ...

    A ROG lapokkal szemezgettem és továbbra is azt szeretnék, de azt hiszem csak egy újabb gondot vennék a nyakamba, monitor vonalon.

    Ha cserélem a jelenlegi 1156-os deszkát, bármilyen ASUS és felső kategóriás, 1155-ös ROG / vagy nem ROG lapra, akkor cserélhetek monitort / minitorokat is:(

    A jelenlegi két monitoromnak csak D-SUB bemenete van és úgy tudom használni őket, MUNKÁRA (természetesen ez a legfontosabb, mert ebből élünk meg), hogy az alaplapomnak van egy D-SUB és egy DVI-D kimenete. A DVI-D-t pedig át tudom ugye alakítani. A DVI-I-t nem lehet, ezt már próbáltam, ne ajánlja senki, nem lehet!

    Szóval, ha deszkát váltok és még nem veszek (nem is tudok egyszerre váltani mindent) VGA karit, akkor olyan deszka kellene, aminek HD4000-es integráltja van és elketyegnek vele az egyszerűbb játékok és filmnézésre is használható (azért néha a gyerekek is tolják apa gépén). A jelenlegi HD3000, igen gyengusz ...

    Tudom, ha veszek majd egy felső kategóriás VGA karit, akkor ez a probléma újra előttem lesz, de egyszerre nem megy minden, szóval lehet, hogy le is kell mondanom ennek fényében a ROG lapokról.

    Mit vehetnék ezzel az alaplapi szűkítéssel, ami a lehetőségekhez mérten a legtöbb szolgáltatást tudja nyújtani és a tuning továbbra sem érdekel igazán? A szolgáltatások alatt a jobb energiagazdálkodást, a harmadik generációs CPU-k támogatását, USB-at; e-Satát értem (ez lehet, hogy add-on kártya függvénye), netán a jobb alaplapi hűtést. Ja és olyan lapot kell vegyek, amire a HR-02-es Macho felmegy úgy, hogy elfér mellette majdan a VGA kari is.

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget, üdv:
    anytime

    Sorry, a sokadik koncepcióváltás miatt, de ezekkel a kérdésekkel és problémákkal én is csak menet közben szembesülök.

Új hozzászólás Aktív témák